Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Skleník LanitGarden 8x14 Plugin, strieborný, strieborná Skleník LanitGarden 8x14 Plugin, strieborný, strieborná
 automatický strešný otvárač LanitGarden + základňa ZADARMO Skleníky radu LanitGarden Plugin 8 ' sú zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. Ku skleníkom je v ČR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku . Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm. Polykarbonát - veľmi kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom ( nekrehne , nežltne ). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon ( výrobca Brett Martin - Veľká Británia ) alebo polykarbonát SUNLITE ( výrobca Palram Europe - Nemecko ). Obaja polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do SR ako regionálny partner ich výrobcov ( pozri www.lanitplast.cz ) a máme na ne vlastné české skúšobné protokoly ( vystavené na LANIT PLAST , sro ). Jedná sa tak o jedny z mála skleníkov na slovenskom trhu, ktoré sú osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou ( pozri odkaz na slovenskej ocenenia na konci stránky ). Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov ( pozri podrobné znenie záručných podmienok na konci tejto stránky ). Obsahom balenia sú dvojkrídlové posuvné dvere ( š xv otvoru = 90 x 173 cm ), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú ( betónovú, inú ) podmurovku alebo iba na základňu z pozinkovaného plechu ( obsiahnutá v balení ). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy. Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom ( k stiahnutiu na konci tejto stránky ). Balené v kvalitnom papierovej kartóne. Rozmery a hmotnosti balenia : LanitGarden Plugin 8x14 balík č 1 ( konštrukcia + základňa ) - 28 x 435 x 18 cm - 63 kg balík č 2 ( presklenie ) - 60 x 125 x 12 cm - 29 kg Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou , którym nahradíte manuálne otvaranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posuvy hýbe s pákou a otvára okienko. Otvaranie je možné nastaviť v rozmedzí teplota 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, silá otvaranie cca 7kg. Technické parametre: Typ: automatické otváracie Výrobcov / dovozcov: Vitavia Garden ( Veľká Británia ) / LANIT PLAST Na zimu treba vymontovať - chráni pred mrazom.
0,0 0
611
4Home Záhrada a hobby Záhradné domčeky a skleníky Skleníky a parníky Skleníky Skleník LanitGarden 8x14 Plugin, strieborný, strieborná

Skleník LanitGarden 8x14 Plugin, strieborný, strieborná

Výhodná sada

Skleník LanitGarden 8x14 Plugin, strieborný, strieborná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • automatický strešný otvárač LanitGarden + základňa ZADARMO

Skleníky radu LanitGarden Plugin 8 ' sú zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. Ku skleníkom je v ČR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie , ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku . Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno - izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm.

 

Polykarbonát - veľmi kvalitné dvojstenný polykarbonát s UV filtrom ( nekrehne , nežltne ). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon ( výrobca Brett Martin - Veľká Británia ) alebo polykarbonát SUNLITE ( výrobca Palram Europe - Nemecko ). Obaja polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do SR ako regionálny partner ich výrobcov ( pozri www.lanitplast.cz ) a máme na ne vlastné české skúšobné protokoly ( vystavené na LANIT PLAST , sro ). Jedná sa tak o jedny z mála skleníkov na slovenskom trhu, ktoré sú osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s na krytie českou certifikáciou ( pozri odkaz na slovenskej ocenenia na konci stránky ). Na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím poskytujeme predĺženú záruku v dĺžke 10 rokov ( pozri podrobné znenie záručných podmienok na konci tejto stránky ).

 

Obsahom balenia sú dvojkrídlové posuvné dvere ( š xv otvoru = 90 x 173 cm ), AL profily, presklenie, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú ( betónovú, inú ) podmurovku alebo iba na základňu z pozinkovaného plechu ( obsiahnutá v balení ). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom ( k stiahnutiu na konci tejto stránky ). Balené v kvalitnom papierovej kartóne.

 

Rozmery a hmotnosti balenia :

  • LanitGarden Plugin 8x14
  • balík č 1 ( konštrukcia + základňa ) - 28 x 435 x 18 cm - 63 kg
  • balík č 2 ( presklenie ) - 60 x 125 x 12 cm - 29 kg

 

Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou , którym nahradíte manuálne otvaranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posuvy hýbe s pákou a otvára okienko. Otvaranie je možné nastaviť v rozmedzí teplota 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, silá otvaranie cca 7kg.

Technické parametre:

  • Typ: automatické otváracie
  • Výrobcov / dovozcov: Vitavia Garden ( Veľká Británia ) / LANIT PLAST
  • Na zimu treba vymontovať - chráni pred mrazom.

Farba: strieborná
Materiál: plast
 604892

Súvisacie videa:

LanitPlast

Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť