Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Skleník Lanitplast Plugin NEW 6 x 12 Standard Skleník Lanitplast Plugin NEW 6 x 12 Standard
LanitGarden PLUGIN NEW = modernizovaný modelový rad 2016 doplnená o dve nové strešné lišty, ktoré spevňujú strešnú konštrukciu skleníka a výrazne tak zvyšujú jej odolnosť proti poškodeniu veterným počasím alebo snehom - viac info tu.Skleníky radu LanitGarden Plugin NEW 6' sú zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm.Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo polykarbonát SUNLITE (výrobca Palram Europe - Nemecko). Oba polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov a máme na ne vlastný českej skúšobné protokoly (vystavené na LANIT PLAST, sro). Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s dokázateľné českou certifikáciou (pozri odkaz na českej certifikáty na konci stránky).Obsahom balenia:sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenia, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná oceľová základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.Upozornenie:Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.Technické parametre: Str. okna: 4x Dvere: posuvné Svetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 m Ukotvenie presklenia: presklenie zasunuté v AL profile Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mm Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia) Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť od krupobitia Základňa pribalená: áno
0,0 0
425
4Home Záhrada a hobby Záhradné domčeky a skleníky Skleníky a parníky Skleníky Skleník Lanitplast Plugin NEW 6 x 12 Standard

Skleník Lanitplast Plugin NEW 6 x 12 Standard

Skleník Lanitplast Plugin NEW 6 x 12 Standard

Dostupnosť: Vypredané

PopisLanitGarden PLUGIN NEW = modernizovaný modelový rad 2016 doplnená o dve nové strešné lišty, ktoré spevňujú strešnú konštrukciu skleníka a výrazne tak zvyšujú jej odolnosť proti poškodeniu veterným počasím alebo snehom - viac info tu.
 
Skleníky radu LanitGarden Plugin NEW 6' sú zaradené do kategórie HOBBY - sú v Českej republike skompletizované z jednotlivých komponetov. K skleníkom je v SR doplnené polykarbonátové presklenie. Presklenie z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilov. Jedná sa o moderné dokonalé riešenie, ktoré zásadne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku. Súčasne sa výrazne zvýšila aj odolnosť skleníku voči nárazom vetra i snehovému zaťaženie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm.
 
Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality vyrábame presklenia k väčšine skleníkov v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo polykarbonát SUNLITE (výrobca Palram Europe - Nemecko). Oba polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov a máme na ne vlastný českej skúšobné protokoly (vystavené na LANIT PLAST, sro). Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené preukázateľne kvalitným polykarbonátom s dokázateľné českou certifikáciou (pozri odkaz na českej certifikáty na konci stránky).
 
Obsahom balenia:
sú jednokrídlové posuvné dvere (š xv otvoru = 58 x 163 cm), AL profily, presklenia, 4x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním, pozinkovaná oceľová základňa, všetok spojovací materiál. Skleník možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo na základňu z pozinkovaného plechu (obsiahnutá v balení). Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, automatické otvárače k ??týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.
 
Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným českým montážnym návodom. Balené v kvalitnom papierovej kartóne.
 
Upozornenie:
Ak máte v úmysle stavbu murované alebo betónové podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.
 
Technické parametre:
  • Str. okna: 4x
  • Dvere: posuvné
  • Svetlosť dverí (š x v): 0,58 x 1,63 m
  • Ukotvenie presklenia: presklenie zasunuté v AL profile
  • Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník sila 1,0 mm
  • Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm (Veľká Británia)
  • Záruka na presklenie: 10 rokov na nerozbitnosť od krupobitia
  • Základňa pribalená: áno

Dĺžka (cm): 370 cm
Plocha: 7,03 m2
Šírka (cm): 190 cm
Výška (cm): 195 cm
 604019
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť