Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Šľahacia misa s odmerkou a vekom Šľahacia misa s odmerkou a vekom
 jednoduchšia práca v kuchyni Šľahacia odmerka v čírom prevedení s otvorom vo veku určeným pre šľahanie. Vďaka veku a otvoru o priemere 9 cm sa vám nemôže stať, že pri šľahaní zašpiníte seba alebo kuchynskú linku. Varenie sa šľahacie miskou je vyložene pôžitok vďaka ľahkému zaobchádzaniu a manipulácii. Pre dokonalosť má odmerka na strane mierky múky do 1,3 kg, cukru do 1,8 kg a ryže do 1,7 kg. Je možné umývať v umývačke riadu.
5,0 1
7
4Home Kuchyňa a jedáleň Pečenie Kuchynské misy Šľahacia misa s odmerkou a vekom

Šľahacia misa s odmerkou a vekom

Šľahacia misa s odmerkou a vekom

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • jednoduchšia práca v kuchyni

Šľahacia odmerka v čírom prevedení s otvorom vo veku určeným pre šľahanie. Vďaka veku a otvoru o priemere 9 cm sa vám nemôže stať, že pri šľahaní zašpiníte seba alebo kuchynskú linku. Varenie sa šľahacie miskou je vyložene pôžitok vďaka ľahkému zaobchádzaniu a manipulácii. Pre dokonalosť má odmerka na strane mierky múky do 1,3 kg, cukru do 1,8 kg a ryže do 1,7 kg. Je možné umývať v umývačke riadu.

Farba: modrá
Materiál: plast
Objem (l): 2 l
 101393
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť