Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sodastream Genesis Titan/Silver, 3 x 1 lahev, 12 P Sodastream Genesis Titan/Silver, 3 x 1 lahev, 12 P
 výhodná sada 3 x 1 l fľaša 12 sirupov elegantný dizajn Domáci výrobík sódy SodaStream TITAN / SILVER + 3x fľaša + Sirup PP 12x1 porcia ZADARMO. SodaStream GENESIS sa vyznačuje moderným a elegantným dizajnom, ktorý vyzerá krásne v každej kuchyni. Tenký dizajn vyžaduje minimálne nároky na priestor, takže je skvelou voľbou pre malé kuchyne. Ľahko sa čistí a jednoducho sa udržiava. SodaStream GENESIS umožňuje pripraviť veľmi chutné a čerstvé sýtené nápoje presne podľa vášho vkusu. Pracuje na mechanickom princípe - žiadne batérie a žiadna spotreba elektrickej energie. Balenie naviac obsahuje Tripack fliaš s obsahom 1l vo farbách zelená, červená, modrá a 12 sirupov.
0,0 0
71
4Home Kuchyňa a jedáleň Sodastream Výrobníky Sodastream Sodastream Genesis Titan/Silver, 3 x 1 lahev, 12 P

Sodastream Genesis Titan/Silver, 3 x 1 lahev, 12 P

Doprava zadarmo

Sodastream Genesis Titan/Silver, 3 x 1 lahev, 12 P

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • výhodná sada
  • 3 x 1 l fľaša
  • 12 sirupov
  • elegantný dizajn

Domáci výrobík sódy SodaStream TITAN / SILVER + 3x fľaša + Sirup PP 12x1 porcia ZADARMO. SodaStream GENESIS sa vyznačuje moderným a elegantným dizajnom, ktorý vyzerá krásne v každej kuchyni. Tenký dizajn vyžaduje minimálne nároky na priestor, takže je skvelou voľbou pre malé kuchyne. Ľahko sa čistí a jednoducho sa udržiava. SodaStream GENESIS umožňuje pripraviť veľmi chutné a čerstvé sýtené nápoje presne podľa vášho vkusu. Pracuje na mechanickom princípe - žiadne batérie a žiadna spotreba elektrickej energie.

 

Balenie naviac obsahuje Tripack fliaš s obsahom 1l vo farbách zelená, červená, modrá a 12 sirupov.

 101414
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť