Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SolarBot 6v1 - modrý SolarBot 6v1 - modrý
 sada pre zostavenie solárnych hračiek každú hračku zostavíte veľmi rýchlo a je ľahko rozložiteľná na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo ani skrutkovač zo sady možno zostaviť: lietadlo, mlyn, vznášadlo, loď, robot, vozítko výborná rodinná zábava pre rodičov aj deti Slnečné žiarenie je nepochybne najobľúbenejší zdroj obnoviteľnej energie. Poslednou dobou sa všade zakladajú malé i väčšie solárne elektrárne a všetci o nej hovoria. Spoznajte aj vy, aké jednoduché je získanie elektriny na prevádzkovanie jednoduchých strojov pomocou solárnych panelov a zostavte si vlastnú solárnu hračku. Na výber máte zo šiestich modelov. Každý sa dá jednoducho zložiť behom chvíľky a nepotrebujete k tomu žiadne lepidlo ani skrutkovač. Na solárnych hračkách skvele vysvetlíte svojim deťom, ako fungujú, a ešte sa s nimi zabavíte. Každý týždeň môžete mať doma inú solárnu hračku.
0,0 0
6

SolarBot 6v1 - modrý

SolarBot 6v1 - modrý

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada pre zostavenie solárnych hračiek
  • každú hračku zostavíte veľmi rýchlo a je ľahko rozložiteľná
  • na zostavenie nepotrebujete žiadne lepidlo ani skrutkovač
  • zo sady možno zostaviť: lietadlo, mlyn, vznášadlo, loď, robot, vozítko
  • výborná rodinná zábava pre rodičov aj deti

Slnečné žiarenie je nepochybne najobľúbenejší zdroj obnoviteľnej energie. Poslednou dobou sa všade zakladajú malé i väčšie solárne elektrárne a všetci o nej hovoria. Spoznajte aj vy, aké jednoduché je získanie elektriny na prevádzkovanie jednoduchých strojov pomocou solárnych panelov a zostavte si vlastnú solárnu hračku. Na výber máte zo šiestich modelov. Každý sa dá jednoducho zložiť behom chvíľky a nepotrebujete k tomu žiadne lepidlo ani skrutkovač. Na solárnych hračkách skvele vysvetlíte svojim deťom, ako fungujú, a ešte sa s nimi zabavíte. Každý týždeň môžete mať doma inú solárnu hračku.

Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 10 rokov
 601504
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť