Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Solárny lietajúci motýľ Solárny lietajúci motýľ
Solárny motýľ dokáže verne napodobniť rokov naozajstného motýľa a môže tak ozvláštniť každý Váš rozkvitnutý kút. Môže si lietať vonku na záhrade, kde urobí radosť nielen deťom, alebo sa môže stať skvelým doplnkom Vašej domácnosti a trepotať krídlami treba za oknom. Výhodou motýľa je, že ak je pod mrakom možné prepnúť režim napájania na záložnú batériu a tak urobí veľa parády aj bez slniečka! Dodávame v rôznych farbách bez možnosti výberu.
4,0 6
6

Solárny lietajúci motýľ

Solárny lietajúci motýľ

Dostupnosť: Vypredané

PopisSolárny motýľ dokáže verne napodobniť rokov naozajstného motýľa a môže tak ozvláštniť každý Váš rozkvitnutý kút. Môže si lietať vonku na záhrade, kde urobí radosť nielen deťom, alebo sa môže stať skvelým doplnkom Vašej domácnosti a trepotať krídlami treba za oknom. Výhodou motýľa je, že ak je pod mrakom možné prepnúť režim napájania na záložnú batériu a tak urobí veľa parády aj bez slniečka! Dodávame v rôznych farbách bez možnosti výberu.

 

 604612
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť