Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Solikónový olej spray, 300 ml Solikónový olej spray, 300 ml
Silikónový olej v spreji je vhodný na použitie v priemysle i domácnosti na mazanie kovových i plastových častí, trecích, klzných, točivých a valivých plôch. Ďalej v automobilovom priemysle, údržbe bicyklov, reťazí, čapov, či šijacích strojov, dverných závesov, zámkov atď Chráni, konzervuje, zvyšuje pružnosť, životnosť a lesk gumových líšt, tesnení a plastov nárazníkov. Separuje formy pri lisovaní a odlievaní. Vlastnosti sú zachované pri teplotách -30 ° C až +200 ° C, krátkodobo až do +230 ° C. Je odolný proti oxidácii, vodoodpudivý a chráni pred vlhkosťou a zamŕzaním. Neobsahuje tuky, oleje, riedidlá a živice. Vhodný ako separácia.
3,5 2
3

Solikónový olej spray, 300 ml

Výpredaj

Solikónový olej spray, 300 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisSilikónový olej v spreji je vhodný na použitie v priemysle i domácnosti na mazanie kovových i plastových častí, trecích, klzných, točivých a valivých plôch. Ďalej v automobilovom priemysle, údržbe bicyklov, reťazí, čapov, či šijacích strojov, dverných závesov, zámkov atď Chráni, konzervuje, zvyšuje pružnosť, životnosť a lesk gumových líšt, tesnení a plastov nárazníkov. Separuje formy pri lisovaní a odlievaní. Vlastnosti sú zachované pri teplotách -30 ° C až +200 ° C, krátkodobo až do +230 ° C. Je odolný proti oxidácii, vodoodpudivý a chráni pred vlhkosťou a zamŕzaním. Neobsahuje tuky, oleje, riedidlá a živice. Vhodný ako separácia.

 

Objem (ml): 300 ml
 603915
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť