Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Stavebné auto - Sklápačka, čierna + žltá Stavebné auto - Sklápačka, čierna + žltá
 RC model auta s detským dizajnom pákový ovládač rýchlosť 7 - 10 km / h Táto Sklápačka na diaľkové ovládanie je vhodná pre najmenšie deti. Autíčko je vyrobené z kvalitného a odolného plastu a vydrží aj hrubšie zaobchádzanie. Najväčšou prednosťou tohto autíčka je jeho ovládanie, ktorým ovládate ľavé a pravé kolesá nezávisle na sebe. To umožňuje autíčku točenie sa na mieste trebárs ako tank. Najmä z tohto dôvodu nepotrebujete veľký priestor pre hranie. Autíčko jazdí na frekvencii 27 MHz a môžete ho ovládať do vzdialenosti 10 metrov. Autíčko jazdí na 3x AAA batérie, do ovládača potrebujete 1x 9V batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 3 rokov.
0,0 0
16
4Home AAAAA QUANTI Stavebné auto - Sklápačka, čierna + žltá

Stavebné auto - Sklápačka, čierna + žltá

Stavebné auto - Sklápačka, čierna + žltá

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • RC model auta s detským dizajnom
  • pákový ovládač
  • rýchlosť 7 - 10 km / h

 

Táto Sklápačka na diaľkové ovládanie je vhodná pre najmenšie deti. Autíčko je vyrobené z kvalitného a odolného plastu a vydrží aj hrubšie zaobchádzanie.

 

Najväčšou prednosťou tohto autíčka je jeho ovládanie, ktorým ovládate ľavé a pravé kolesá nezávisle na sebe. To umožňuje autíčku točenie sa na mieste trebárs ako tank. Najmä z tohto dôvodu nepotrebujete veľký priestor pre hranie. Autíčko jazdí na frekvencii 27 MHz a môžete ho ovládať do vzdialenosti 10 metrov.

 

Autíčko jazdí na 3x AAA batérie, do ovládača potrebujete 1x 9V batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 3 rokov
 602884
Zdieľať
buddytoys

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť