Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Stolík Icon 04, strieborný Stolík Icon 04, strieborný
Stolík Icon 04. Mobiliár ICONS je pokusom zotrieť hranicu medzi interiérovým a exteriérovým nábytkom a interiérom a exteriérom ako takým. Je pokusom o hľadanie príbehov starých ikonických foriem v nových súvislostiach mentálne kontrastného prostredia.Nástrojom pre transformáciu už existujúceho nábytku do ľahkej a odhmotnenie konštrukcie nábytku exteriérového bola obrysová linka. Grafická skratka. Sedací set teda vznikal obkreslováním známych ikon svetového dizajnu, z ktorého sa postupom času stával reálny drôtený nábytok.Pri výbere jednotlivých kusov nábytku bolo niekoľko priorít, tou prvou a najzákladnejšie bola známosť objektu či štýlu u širokej verejnosti. Ako predlohu použili dizajnéri v súčasnosti najpredávanejšie konferenčný stolík Lack z produkcie Ikea.
0,0 0
989

Stolík Icon 04, strieborný

Doprava zadarmo

Stolík Icon 04, strieborný

Dostupnosť: Vypredané

PopisStolík Icon 04. Mobiliár ICONS je pokusom zotrieť hranicu medzi interiérovým a exteriérovým nábytkom a interiérom a exteriérom ako takým. Je pokusom o hľadanie príbehov starých ikonických foriem v nových súvislostiach mentálne kontrastného prostredia.
 
Nástrojom pre transformáciu už existujúceho nábytku do ľahkej a odhmotnenie konštrukcie nábytku exteriérového bola obrysová linka. Grafická skratka. Sedací set teda vznikal obkreslováním známych ikon svetového dizajnu, z ktorého sa postupom času stával reálny drôtený nábytok.
 
Pri výbere jednotlivých kusov nábytku bolo niekoľko priorít, tou prvou a najzákladnejšie bola známosť objektu či štýlu u širokej verejnosti. Ako predlohu použili dizajnéri v súčasnosti najpredávanejšie konferenčný stolík Lack z produkcie Ikea.

Farba: strieborná
Materiál: kov
 700116
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť