Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Šunkovar nerez + teplomer do mäsa ZADARMO Šunkovar nerez + teplomer do mäsa ZADARMO
 Šunkovar vám umožní varenie domácej šunky, ktorá neobsahuje priemyselné plnidlá a nezdravé chemické prímesi. Je síce potrebné ju dostatočne skoro spotrebovať, ale jej domáca príprava a skvelá chuť za to naozaj stojí! Kvalitné mäso napr. bravčové, králičie, kuracie spracujete ľahko bez priemyslových plnidiel a prímesí a budete mať okamžite čerstvú a chutnú šunku, vhodnú aj pre deti. Základom šunkovaru je valcová nádoba, do ktorej sa mäso natlačí v mikroténovom sáčku pomocou prítlačného taniera.Tým zároveň nádobu uzavriete a pomocou pružiny dokonale stlačíte. Vďaka vrecku potom mäso po vychladnutí ľahko vyberiete z nádoby. Nádoba je vhodná pre varenie cca 1 - 1,5 kg mäsa. Návod a recepty sú súčasťou. Súčasťou výrobku je aj teplomer, ktorý Vám umožní kontrolovať aktuálnu teplotu v šunkovare v priebehu celého procesu varenia šunky. Rozmery: pr. 12 x v 19 cm.
4,0 19
18
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Šunkovary Šunkovar nerez + teplomer do mäsa ZADARMO

Šunkovar nerez + teplomer do mäsa ZADARMO

Šunkovar nerez + teplomer do mäsa ZADARMO

Dostupnosť: Vypredané

PopisŠunkovar vám umožní varenie domácej šunky, ktorá neobsahuje priemyselné plnidlá a nezdravé chemické prímesi. Je síce potrebné ju dostatočne skoro spotrebovať, ale jej domáca príprava a skvelá chuť za to naozaj stojí! Kvalitné mäso napr. bravčové, králičie, kuracie spracujete ľahko bez priemyslových plnidiel a prímesí a budete mať okamžite čerstvú a chutnú šunku, vhodnú aj pre deti. Základom šunkovaru je valcová nádoba, do ktorej sa mäso natlačí v mikroténovom sáčku pomocou prítlačného taniera.Tým zároveň nádobu uzavriete a pomocou pružiny dokonale stlačíte. Vďaka vrecku potom mäso po vychladnutí ľahko vyberiete z nádoby. Nádoba je vhodná pre varenie cca 1 - 1,5 kg mäsa. Návod a recepty sú súčasťou. Súčasťou výrobku je aj teplomer, ktorý Vám umožní kontrolovať aktuálnu teplotu v šunkovare v priebehu celého procesu varenia šunky. Rozmery: pr. 12 x v 19 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Elektrika: áno
Farba: strieborná
Indukcia: nie
Materiál: nerez
Ohrev v rúre: nie
Plyn: áno
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
 110805K1
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť