Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Superhrdinská lyžička pre deti Superhrdinská lyžička pre deti
 lyžička vyrobená z nerezovej ocele, hrdina zo zdravotne nezávadného plastu darčekové balenie Aj menej zdatného jedáka upúta táto superhrdinská lyžička. V okamihu sa aj zeleninová polievka premení na pokrm, ktorý je potrebné zdolať. Superhrdinská lyžička súpera! ™ naštartuje nový systém v stravovaní Vášho dieťaťa. Už žiadna nuda, len kopec zábavy a prázdny tanier na konci dobrodružnej výpravy. Je vyrobená z kvalitnej ocele a zdravotne nezávadného plastu. A ešte jedna perlička na záver. Ruky a nohy sú pohyblivé. Hrdinská lyžička tak môže svojmu majiteľovi aj utiecť, ak nebude správne využitá.
0,0 0
13
4Home Kuchyňa a jedáleň Pomôcky do kuchyne Superhrdinská lyžička pre deti

Superhrdinská lyžička pre deti

Superhrdinská lyžička pre deti

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • lyžička vyrobená z nerezovej ocele, hrdina zo zdravotne nezávadného plastu
  • darčekové balenie

Aj menej zdatného jedáka upúta táto superhrdinská lyžička. V okamihu sa aj zeleninová polievka premení na pokrm, ktorý je potrebné zdolať. Superhrdinská lyžička súpera! ™ naštartuje nový systém v stravovaní Vášho dieťaťa. Už žiadna nuda, len kopec zábavy a prázdny tanier na konci dobrodružnej výpravy. Je vyrobená z kvalitnej ocele a zdravotne nezávadného plastu. A ešte jedna perlička na záver. Ruky a nohy sú pohyblivé. Hrdinská lyžička tak môže svojmu majiteľovi aj utiecť, ak nebude správne využitá.

 500718
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť