Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sušiak záhradný PROMO, 50 m, Leifheit Sušiak záhradný PROMO, 50 m, Leifheit
 vyrobený z kvalitných konštrukčných materiálov vysoko odolný voči korózii Praktický vonkajší sušiak s celkovou dĺžkou šnúr 50 m Tento rozmer zaisťuje dostatočnú plochu až pre 5 práčok. Sušiak je vyrobený z kvalitných konštrukčných materiálov, vďaka ktorým je aj vysoko odolný voči korózii a vplyvom počasia. Obsah balenia: sušiak, šnúry k sušiaku, držiak na zapustenie do betónu Rozmery v zloženom stave: 169x12x12 cmRozmery v rozloženom stave: 172x190 cm Tento produkt je z dôvodu rozmerov možné doručovať len prostredníctvom Slovenskej pošty. Ak zvolíte iného dopravcu, bude doprava prispôsobená týmto požiadavkám.
0,0 0
28
4Home Upratovanie Pranie a sušenie Sušiaky na bielizeň Sušiak záhradný PROMO, 50 m, Leifheit

Sušiak záhradný PROMO, 50 m, Leifheit

Výpredaj

Sušiak záhradný PROMO, 50 m, Leifheit

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • vyrobený z kvalitných konštrukčných materiálov
  • vysoko odolný voči korózii

Praktický vonkajší sušiak s celkovou dĺžkou šnúr 50 m Tento rozmer zaisťuje dostatočnú plochu až pre 5 práčok. Sušiak je vyrobený z kvalitných konštrukčných materiálov, vďaka ktorým je aj vysoko odolný voči korózii a vplyvom počasia.

 

Obsah balenia: sušiak, šnúry k sušiaku, držiak na zapustenie do betónu

 

Rozmery v zloženom stave: 169x12x12 cm
Rozmery v rozloženom stave: 172x190 cm

 

Tento produkt je z dôvodu rozmerov možné doručovať len prostredníctvom Slovenskej pošty. Ak zvolíte iného dopravcu, bude doprava prispôsobená týmto požiadavkám.

 214676
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť