Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Svietiaca koncovka na vodovodnú batériu strieborná Svietiaca koncovka na vodovodnú batériu strieborná
Po namontovaní tejto koncovky na vodovodnú batériu sa začnú diať v umývadle kúzla. Po spustení sa prúd vody zafarbí farbou, ktorá zodpovedá jej teplote. Studená bude mať farbu modrú a teplá červenú. Vždy teda bezpečne spoznáte ako teplá voda je. Navyše zafarbená voda vyzerá naozaj pekne. A o deťoch, ktoré naraz začnú umývať riad a umývať si ruky, už ani nehovoriac. Vynikajúci štýlový darček do domácnosti.
0,0 0
10
4Home Záhrada a hobby Pomôcky do domácnosti Ostatné domáce pomôcky Svietiaca koncovka na vodovodnú batériu strieborná

Svietiaca koncovka na vodovodnú batériu strieborná

Svietiaca koncovka na vodovodnú batériu strieborná

Dostupnosť: Vypredané

PopisPo namontovaní tejto koncovky na vodovodnú batériu sa začnú diať v umývadle kúzla. Po spustení sa prúd vody zafarbí farbou, ktorá zodpovedá jej teplote. Studená bude mať farbu modrú a teplá červenú. Vždy teda bezpečne spoznáte ako teplá voda je. Navyše zafarbená voda vyzerá naozaj pekne. A o deťoch, ktoré naraz začnú umývať riad a umývať si ruky, už ani nehovoriac. Vynikajúci štýlový darček do domácnosti.

Farba: strieborná
 601525
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť