Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Svietidlo na hrob Svietidlo na hrob
 Elektrické svietidlo so svetelnou diódou je napájané batériami, ktoré sú vyberateľné a po ich vybití (vydrží cca 1 rok) je nutné vymeniť za nové. Pri zotmení sa dióda automaticky rozsvieti a plamienok začne plápolať. Pri brieždení plamienok automaticky zhasne. Oproti klasické sviečke vydrží svietiť veľmi dlho a odoláva nepriazni počasia. Svietidlo je vyrobené z červeného plastu a je usadené na kovové dno. Výška svietidla je 130 mm.
0,0 0
15

Svietidlo na hrob

Svietidlo na hrob

Dostupnosť: Vypredané

PopisElektrické svietidlo so svetelnou diódou je napájané batériami, ktoré sú vyberateľné a po ich vybití (vydrží cca 1 rok) je nutné vymeniť za nové. Pri zotmení sa dióda automaticky rozsvieti a plamienok začne plápolať. Pri brieždení plamienok automaticky zhasne. Oproti klasické sviečke vydrží svietiť veľmi dlho a odoláva nepriazni počasia. Svietidlo je vyrobené z červeného plastu a je usadené na kovové dno. Výška svietidla je 130 mm.

 400158
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť