Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tefal Ingenio cedník Tefal Ingenio cedník
Cedník v klasickej farbe značky Tefal, čiernej a červenej bude do vašej kuchyne pekne sedieť. Cedník má protišmykové nožičky a príjemné úchyty pre ľahké držanie. Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhá životnosť. Riad i náčinie Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.Technické parametre: Vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien. Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Odolné proti kyselinám, zafarbenie i korózii. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín ľahko sa čistí. Možno umývať v umývačke riadu.
0,0 0
-1

Tefal Ingenio cedník

Tefal Ingenio cedník

Dostupnosť: Vypredané

PopisCedník v klasickej farbe značky Tefal, čiernej a červenej bude do vašej kuchyne pekne sedieť. Cedník má protišmykové nožičky a príjemné úchyty pre ľahké držanie. Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhá životnosť. Riad i náčinie Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.
 
Technické parametre:
  • Vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien.
  • Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť.
  • Odolné proti kyselinám, zafarbenie i korózii.
  • Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín ľahko sa čistí.
  • Možno umývať v umývačke riadu.

Farba: červená
Materiál: nylón
Umývačka: áno
 105566
Zdieľať
tefal

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť