Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tefal Ingenio škrabka Tefal Ingenio škrabka
Škrabka v typických farbách značky Tefal. Rad nástrojov Ingenio je odolná proti kyselinám, zafarbenie i korózii. Škrabka má ergonomickú rukoväť ktorá dobre padne do ruky a práca vám pôjde rýchlejšie. Riad i náčinie Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.Technické parametre: Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Robustná a pevná rukoväť z ABS materiálu vydrží aj najväčšie zaťaženie. Elegantná rukoväť s vložkou z leštenej nerezovej ocele. Odolné proti kyselinám, zafarbenie i korózii. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín ľahko sa čistí. Možno umývať v umývačke riadu.
0,0 0
-1

Tefal Ingenio škrabka

Tefal Ingenio škrabka

Dostupnosť: Vypredané

PopisŠkrabka v typických farbách značky Tefal. Rad nástrojov Ingenio je odolná proti kyselinám, zafarbenie i korózii. Škrabka má ergonomickú rukoväť ktorá dobre padne do ruky a práca vám pôjde rýchlejšie. Riad i náčinie Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.
 
Technické parametre:
  • Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť.
  • Robustná a pevná rukoväť z ABS materiálu vydrží aj najväčšie zaťaženie.
  • Elegantná rukoväť s vložkou z leštenej nerezovej ocele.
  • Odolné proti kyselinám, zafarbenie i korózii.
  • Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín ľahko sa čistí.
  • Možno umývať v umývačke riadu.

Umývačka: áno
 105570
Zdieľať
tefal

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť