Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Skil 8003 teplovzdušná pištoľ Skil 8003 teplovzdušná pištoľ

Teplovzdušná pištoľ Skil 8003 . Všetko , čo potrebujete pre viac ako 100 pracovných úkonov , je zlúčené v jednom nástroji . Výkonný 1800 W vykurovací článok zaručuje vysokú pracovnú teplotu . Mechanizmus " regulácia stálej teploty " zabraňuje prehriatiu nástroje a umožňuje prácu bez prerušenia . 3 nastavenia teploty pre široké použitie . Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre jednoduché ovládanie a dlhodobé užívanie bez námahy . Ľahko ovládateľný štvorpolohový spínač na zadnej strane rukoväte pre pohodlné držanie pri dlhodobej práci.Stabilní stacionárne poloha zaručuje bezpečné používanie bez držania . Snímateľný predný prstenec pre prácu na ťažko dostupných miestach . Zároveň možno využiť na odstraňovanie náterov a nálepiek , voskovanie a odvoskovanie lyží , dezinfikovanie zvieracích klietok , rozohrievanie dreveného uhlia v grile a mnohým ďalším úlohám .

 

Technické parametre :

  • Regulácia teploty : 3 teplotné stupne
  • Teplota vzduchu : 50 | 400 | 570 ° C
  • Prúd vzduchu : 1250/2250 / 3500 l / min
0,0 0
30

Skil 8003 teplovzdušná pištoľ

Výpredaj

Skil 8003 teplovzdušná pištoľ

Dostupnosť: Vypredané

PopisTeplovzdušná pištoľ Skil 8003 . Všetko , čo potrebujete pre viac ako 100 pracovných úkonov , je zlúčené v jednom nástroji . Výkonný 1800 W vykurovací článok zaručuje vysokú pracovnú teplotu . Mechanizmus " regulácia stálej teploty " zabraňuje prehriatiu nástroje a umožňuje prácu bez prerušenia . 3 nastavenia teploty pre široké použitie . Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre jednoduché ovládanie a dlhodobé užívanie bez námahy . Ľahko ovládateľný štvorpolohový spínač na zadnej strane rukoväte pre pohodlné držanie pri dlhodobej práci.Stabilní stacionárne poloha zaručuje bezpečné používanie bez držania . Snímateľný predný prstenec pre prácu na ťažko dostupných miestach . Zároveň možno využiť na odstraňovanie náterov a nálepiek , voskovanie a odvoskovanie lyží , dezinfikovanie zvieracích klietok , rozohrievanie dreveného uhlia v grile a mnohým ďalším úlohám .

 

Technické parametre :

  • Regulácia teploty : 3 teplotné stupne
  • Teplota vzduchu : 50 | 400 | 570 ° C
  • Prúd vzduchu : 1250/2250 / 3500 l / min

Hmotnosť: 0,8 kg
Príkon: 1800 W
 604532
Zdieľať
skil

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť