Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Termosáčok krčný rašelinový Termosáčok krčný rašelinový
Pohotová a komfortná pomôcka pre starostlivosť o vaše zdravie. Tvar tohto vrecka je prispôsobený predovšetkým pre starostlivosť o krčné, ramenné, bedrové, stehenné a lýtkové partie. Samozrejme je možné sáčok využiť na akékoľvek iné miesto na tele. Vyhrievacie alebo chladiace funkcie majú priaznivý vplyv pri prevencii rôznych ťažkostí. Termovrecko v mieste spôsobí zúženie alebo rozšírenie ciev, tým obmedzí alebo zvýši prívod krvi k postihnutým miestam.Veľmi účinne tlmí bolesti, zápaly a opuchy, uvoľní stuhnuté svaly a kĺby. Termovrecko z rašeliny môžete použiť aj na chladenie. Chlad pôsobí uvoľňujúcim spôsobom. Rašelinové sáčky sú plnené jemne mletou rašelinou, zaručujúce udržanie požadovanej teploty po oveľa dlhšiu dobu než klasickým termofor. Rašelina je opatrená bavlneným poťahom na suché zipsy.Použitie:Oceníte pri bolestiach, reuma, po úraze, operácii, poruchách prekrvenia. Veľmi dobre využijete pri ťažkostiach krčnej a bedrovej chrbtice. Vhodné pri chorobách z prechladnutia.Teplý obklad:Ohriatie v mikrovlnnej rúre - vložte vrecko do mikrovlnnej rúry a ohrievajte 2 minúty na najnižšom stupni (pri vyššom stupni alebo dlhšej dobe môže dôjsť k poškodeniu sáčku). Ak nedosiahne sáčok patričného ohriatia, opakujte ohrev v mikrovlnnej rúre iba po 30 sekundách.Ohriatie v hrnci - ohrev sa vykoná vo vodnom kúpeli cca 8 minút pri 80 ° C. Pri ohreve zložte bavlnený poťah.
3,5 5
15

Termosáčok krčný rašelinový

Termosáčok krčný rašelinový

Dostupnosť: Vypredané

PopisPohotová a komfortná pomôcka pre starostlivosť o vaše zdravie. Tvar tohto vrecka je prispôsobený predovšetkým pre starostlivosť o krčné, ramenné, bedrové, stehenné a lýtkové partie. Samozrejme je možné sáčok využiť na akékoľvek iné miesto na tele. Vyhrievacie alebo chladiace funkcie majú priaznivý vplyv pri prevencii rôznych ťažkostí. Termovrecko v mieste spôsobí zúženie alebo rozšírenie ciev, tým obmedzí alebo zvýši prívod krvi k postihnutým miestam.
 
Veľmi účinne tlmí bolesti, zápaly a opuchy, uvoľní stuhnuté svaly a kĺby. Termovrecko z rašeliny môžete použiť aj na chladenie. Chlad pôsobí uvoľňujúcim spôsobom. Rašelinové sáčky sú plnené jemne mletou rašelinou, zaručujúce udržanie požadovanej teploty po oveľa dlhšiu dobu než klasickým termofor. Rašelina je opatrená bavlneným poťahom na suché zipsy.
 
Použitie:
Oceníte pri bolestiach, reuma, po úraze, operácii, poruchách prekrvenia. Veľmi dobre využijete pri ťažkostiach krčnej a bedrovej chrbtice. Vhodné pri chorobách z prechladnutia.
 
Teplý obklad:
Ohriatie v mikrovlnnej rúre - vložte vrecko do mikrovlnnej rúry a ohrievajte 2 minúty na najnižšom stupni (pri vyššom stupni alebo dlhšej dobe môže dôjsť k poškodeniu sáčku). Ak nedosiahne sáčok patričného ohriatia, opakujte ohrev v mikrovlnnej rúre iba po 30 sekundách.
Ohriatie v hrnci - ohrev sa vykoná vo vodnom kúpeli cca 8 minút pri 80 ° C. Pri ohreve zložte bavlnený poťah.

 352972
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť