Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tescoma Delícia misa na kysnuté cesto 26 cm Tescoma Delícia misa na kysnuté cesto 26 cm
Kysnuté pečivo potrebuje svoj kľud, aby bolo kypré a vláčne. To doposiaľ vyžadovalo tiež veľa času. Áno, správne, doteraz! Pretože do vašich kuchýň práve vstupuje úžasne praktická misa na jednoduchú prípravu kysnutého cesta so vzduchotesným vekom DELÍCIA. To významne skráti bežne zdĺhavý proces kysnutia. Vy si tak na čerstvom pečive pochutnáte oveľa skôr!V čom je misa na kysnuté cesto výnimočná?Pomocou chytrej misy DELÍCIA pripravíte hladké cesto, ktoré navyše vykysne rýchlejšie! Je to naozaj hračka. Do misy vložíte ingrediencie, krátko ich premiešate vareškou, nasadíte vzduchotesné veko a asi minútu misou trasiete. Potom ju odložíte a počkáte na to, až sa vzduchotesné veko vytlačí. Tým vám totiž cesto oznámi, že je dokonale vykysnuté. Budete prekvapení, ako rýchlo to ide!Údržba: misa je vhodná do umývačky, veko v umývačke riadu neumývajte.
4,0 1
16
4Home Kuchyňa a jedáleň Pečenie Kuchynské misy Tescoma Delícia misa na kysnuté cesto 26 cm

Tescoma Delícia misa na kysnuté cesto 26 cm

Tescoma Delícia misa na kysnuté cesto 26 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisKysnuté pečivo potrebuje svoj kľud, aby bolo kypré a vláčne. To doposiaľ vyžadovalo tiež veľa času. Áno, správne, doteraz! Pretože do vašich kuchýň práve vstupuje úžasne praktická misa na jednoduchú prípravu kysnutého cesta so vzduchotesným vekom DELÍCIA. To významne skráti bežne zdĺhavý proces kysnutia. Vy si tak na čerstvom pečive pochutnáte oveľa skôr!
 
V čom je misa na kysnuté cesto výnimočná?
 
Pomocou chytrej misy DELÍCIA pripravíte hladké cesto, ktoré navyše vykysne rýchlejšie! Je to naozaj hračka. Do misy vložíte ingrediencie, krátko ich premiešate vareškou, nasadíte vzduchotesné veko a asi minútu misou trasiete. Potom ju odložíte a počkáte na to, až sa vzduchotesné veko vytlačí. Tým vám totiž cesto oznámi, že je dokonale vykysnuté. Budete prekvapení, ako rýchlo to ide!
 
Údržba: misa je vhodná do umývačky, veko v umývačke riadu neumývajte.

Farba: žltá
Materiál: plast
Objem (l): 4 l
Priemer: 26 cm
Umývačka: áno
Výška (cm): 13 cm
 106250
Zdieľať
tescoma

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť