Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tlakový hrniec PROFI-CLICK - 7 l, strieborná Tlakový hrniec PROFI-CLICK - 7 l, strieborná
 z kvalitnej nerezovej ocele 3-vrstvové dno vhodné do umývačky Tlakový hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele je vybavený 3-vrstvovým akutermickým dňom, ktoré vďaka svojim vynikajúcim termo - akumulačným vlastnostiam sporí výrazne tepelnú energiu i čas strávený pri príprave pokrmov. Ideálne riadu pre prípravu silných mäsových alebo zeleninových vývarov, obľúbených gulášov, ragú, všetkého mäsa vyžadujúceho dlhšiu úpravu, strukovín. Tlakový hrniec je vybavený vekom so špeciálnou konštrukciou otváranie a zatváranie, bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku. Vhodné na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie a halogénu, vhodné do umývačky. Rozmer: objem 7 l, pr. 21 cm, v 18/24 cm.
0,0 0
72
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Tlakové hrnce Tlakový hrniec PROFI-CLICK - 7 l, strieborná

Tlakový hrniec PROFI-CLICK - 7 l, strieborná

Doprava zadarmo

Tlakový hrniec PROFI-CLICK - 7 l, strieborná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • z kvalitnej nerezovej ocele
  • 3-vrstvové dno
  • vhodné do umývačky

Tlakový hrniec z vysoko kvalitnej nerezovej ocele je vybavený 3-vrstvovým akutermickým dňom, ktoré vďaka svojim vynikajúcim termo - akumulačným vlastnostiam sporí výrazne tepelnú energiu i čas strávený pri príprave pokrmov. Ideálne riadu pre prípravu silných mäsových alebo zeleninových vývarov, obľúbených gulášov, ragú, všetkého mäsa vyžadujúceho dlhšiu úpravu, strukovín.

Tlakový hrniec je vybavený vekom so špeciálnou konštrukciou otváranie a zatváranie, bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku.

Vhodné na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie a halogénu, vhodné do umývačky.

 

 

Rozmer: objem 7 l, pr. 21 cm, v 18/24 cm.

Farba: strieborná
Objem: 7 l
 101516
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť