Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Toaletný papier daňové priznanie Toaletný papier daňové priznanie
Všetci vieme, že toaletný papier je bežná súčasť každej domácnosti. Ale vedeli ste, že môžete dať naozaj originálny darček v podobe toaletného papiera? Ak nie, tak teraz Vám ho prinášame ako taký bezprostredný žartík, ktorým ako dúfame, aspoň trochu odľahčíme náladu tým, ktoré trápia úrady práve s týmto úkonom v podobe daňového priznania. Rozmery papiera 8,5 x 10 cm.Doprajte si trochu zadosťučinenie a urobte so svojím daňovým priznaním to, čo ste vždy urobiť chceli. Originálne vytlačené priznanie na toaletnom papieri, presne tak, ako ho všetci poznáte. So všetkými možnými aj nemožnými rámčekmi, ktoré Vás šantia vždy k šialenstvu.
5,0 1
3
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Toaletný papier daňové priznanie

Toaletný papier daňové priznanie

Výpredaj

Toaletný papier daňové priznanie

Dostupnosť: Vypredané

PopisVšetci vieme, že toaletný papier je bežná súčasť každej domácnosti. Ale vedeli ste, že môžete dať naozaj originálny darček v podobe toaletného papiera? Ak nie, tak teraz Vám ho prinášame ako taký bezprostredný žartík, ktorým ako dúfame, aspoň trochu odľahčíme náladu tým, ktoré trápia úrady práve s týmto úkonom v podobe daňového priznania. Rozmery papiera 8,5 x 10 cm.
 
Doprajte si trochu zadosťučinenie a urobte so svojím daňovým priznaním to, čo ste vždy urobiť chceli. Originálne vytlačené priznanie na toaletnom papieri, presne tak, ako ho všetci poznáte. So všetkými možnými aj nemožnými rámčekmi, ktoré Vás šantia vždy k šialenstvu.

Farba: biela
Materiál: papier
 593269
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť