Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Toaletný papier Sudoku Toaletný papier Sudoku
 Patríte medzi priaznivcov Sudoku? Beriete si ho so sebou do vlaku, do autobusu, proste kam sa vydáte? V tom prípade je tento toaletný papier niečo presne pre Vás. Sudoku má rozmery 9 x 9. Rola papieru je dlhá a každé sudoku je iné, takže sa budete musieť veľmi snažiť, ako vylúštite potrebný kus. Ak patríte medzi začiatočníkov, odporúčame si so sebou pre istotu vziať aj iný toaletný papier. Skvelá recesia pre Vašich blízkych. Zakúpte im toto skvelé Sudoku za báječnú cenu, aby sa už nikdy nenudili na toalete.
4,5 3
3

Toaletný papier Sudoku

Toaletný papier Sudoku

Dostupnosť: Vypredané

PopisPatríte medzi priaznivcov Sudoku? Beriete si ho so sebou do vlaku, do autobusu, proste kam sa vydáte? V tom prípade je tento toaletný papier niečo presne pre Vás. Sudoku má rozmery 9 x 9. Rola papieru je dlhá a každé sudoku je iné, takže sa budete musieť veľmi snažiť, ako vylúštite potrebný kus. Ak patríte medzi začiatočníkov, odporúčame si so sebou pre istotu vziať aj iný toaletný papier. Skvelá recesia pre Vašich blízkych. Zakúpte im toto skvelé Sudoku za báječnú cenu, aby sa už nikdy nenudili na toalete.

Materiál: papier
 500852
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť