Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Trampolína priemer 366 cm čierna Trampolína priemer 366 cm čierna
Trampolína je skvelý zážitok pre malé i veľké. Na trampolíne sa zabavíte a pretiahnete svoje telo. Pružiny trampolíny sú vyrobené z oceľových trubiek s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Nohy v tvare " U " poskytujú stabilitu a umožňujú zaťaženie až 150 kg. Trampolína je vyrobená z veľmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Plachta je pripevnená 64 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. V záujme zaistenia bezpečnosti pri užívaní odporúčame zakúpiť aj bezpečnostná sieť na trampolínu, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitného syntetického materiálu, výška 180 cm.
0,0 0
114
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Trampolíny Trampolína priemer 366 cm čierna

Trampolína priemer 366 cm čierna

Výpredaj

Trampolína priemer 366 cm čierna

Dostupnosť: Vypredané

PopisTrampolína je skvelý zážitok pre malé i veľké. Na trampolíne sa zabavíte a pretiahnete svoje telo. Pružiny trampolíny sú vyrobené z oceľových trubiek s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Nohy v tvare " U " poskytujú stabilitu a umožňujú zaťaženie až 150 kg. Trampolína je vyrobená z veľmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Plachta je pripevnená 64 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.
 

V záujme zaistenia bezpečnosti pri užívaní odporúčame zakúpiť aj bezpečnostná sieť na trampolínu, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitného syntetického materiálu, výška 180 cm.

Farba: modrá
Priemer: 366 cm
Výška (cm): 89 cm
 603334
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť