Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Trampolína G.M.S. s ochrannou sieťou 244 cm modrá Trampolína G.M.S. s ochrannou sieťou 244 cm modrá
Trampolína G.M.S. modrá s ochrannou sieťou s priemerom 244 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Tri nohy v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytujú vysokú stabilitu a umožňujú zaťaženie 100 kg. Testované zaťaženie u tejto trampolíny však je až 140 kg !! Trampolína je vyrobená z veľmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Skákacie plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 202 cm je pripevnená 48 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 135x3 mm, 28N. Výška odrazové plochy od zeme je 50 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Kryt pružín je v modrej farbe z materiálu 310gsm PVC + 14 mm EPE pena + 130gsm PE. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 6 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené sponami, skrutkami a maticami.Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu. Stĺpy majú dosah až na zem, sieť má tak väčšiu pevnosť ako u kratších prevedenia stĺpov. Nohy sú priskrutkované skrutky s krížovou hlavou. Trampolína s ochrannou sieťou G.M.S. modrá má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony. Balené v 1 kartóne, váha 39 kg. Rozmer kartónu: 130x49x24 cm.Obsah balenia: skruž, 3 nohy tvare W, stĺpy, bezpečnostná sieť, kľúč, krížový skrutkovač, montážny materiál. Jedná sa o športovú potrebu. Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.Celková výška trampolíny je 216 cm. Obrázok je iba ilustračný!
0,0 0
121
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Trampolíny Trampolína G.M.S. s ochrannou sieťou 244 cm modrá

Trampolína G.M.S. s ochrannou sieťou 244 cm modrá

Trampolína G.M.S. s ochrannou sieťou 244 cm modrá

Dostupnosť: Vypredané

PopisTrampolína G.M.S. modrá s ochrannou sieťou s priemerom 244 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Tri nohy v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytujú vysokú stabilitu a umožňujú zaťaženie 100 kg. Testované zaťaženie u tejto trampolíny však je až 140 kg !! Trampolína je vyrobená z veľmi odolného materiálu mnohokrát testovaného. Skákacie plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 202 cm je pripevnená 48 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 135x3 mm, 28N. Výška odrazové plochy od zeme je 50 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Kryt pružín je v modrej farbe z materiálu 310gsm PVC + 14 mm EPE pena + 130gsm PE. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 6 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sú pripevnené sponami, skrutkami a maticami.
 
Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu. Stĺpy majú dosah až na zem, sieť má tak väčšiu pevnosť ako u kratších prevedenia stĺpov. Nohy sú priskrutkované skrutky s krížovou hlavou. Trampolína s ochrannou sieťou G.M.S. modrá má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony. Balené v 1 kartóne, váha 39 kg. Rozmer kartónu: 130x49x24 cm.
 
Obsah balenia: skruž, 3 nohy tvare W, stĺpy, bezpečnostná sieť, kľúč, krížový skrutkovač, montážny materiál. Jedná sa o športovú potrebu. Certifikácia: CE / TÜV / GS EN-71.
 
Celková výška trampolíny je 216 cm. Obrázok je iba ilustračný!

Farba: modrá
Nosnosť: 140 kg
Priemer: 244 cm
Výška (cm): 216 cm
 675842
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť