Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 396 cm Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 396 cm
Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 396 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Šesť nôh v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytuje vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 351 cm je pripevnená 84 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 165x3 mm. Výška odrazovej plochy od zeme je 86 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 6 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sa dávajú na nohy striedavo, tzn. na 1 nohe sú otvory pre uchytenie stĺpa prázdne, na druhej časti nohy je stĺp uchytený pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou. Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.Obsah balenia:skruž6 nôh tvare Wstĺpybezpečnostná sieťkľúčkrížový skrutkovačmontážny materiálCertifikácia: CE / TUV / GS EN-71.
0,0 0
196
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Trampolíny Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 396 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 396 cm

Trampolína OmniJump s ochrannou sieťou 396 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisTrampolína OmniJump s ochrannou sieťou s priemerom 396 cm je vyrobená z pozinkovaných oceľových trubiek o priemere 42 mm a hrúbkou steny 1,5 mm. Šesť nôh v tvare "W" s priemerom 38 mm a hrúbkou steny 1,5 mm poskytuje vysokú stabilitu. Skákacia plocha PP Mesh s vysokým odrazom s priemerom 351 cm je pripevnená 84 pružinami z pozinkovaného oceľového drôtu. Rozmer pružiny 165x3 mm. Výška odrazovej plochy od zeme je 86 cm. Pružiny sú pokryté špeciálnou ochrannou vrstvou zabraňujúcou korózii voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Ochranná sieť má výšku 165 cm a drží ju 6 stĺpov s priemerom 28 mm a hrúbkou steny 1,3 mm. Stĺpy pre sieť sa dávajú na nohy striedavo, tzn. na 1 nohe sú otvory pre uchytenie stĺpa prázdne, na druhej časti nohy je stĺp uchytený pomocou skrutiek, podložiek a matíc. Nohy sú priskrutkované skrutkami s krížovou hlavou. Tento model má vstup na zips pri stĺpe, prídavné zabezpečenie vstupu tvoria plastové spony.
 
Materiál siete: PE Terylén - vysoko kvalitná tkanina, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom, vlhkosti a UV žiareniu.
 
Obsah balenia:
skruž
6 nôh tvare W
stĺpy
bezpečnostná sieť
kľúč
krížový skrutkovač
montážny materiál
 
Certifikácia: CE / TUV / GS EN-71.

Farba: modrá
Nosnosť: 140 kg
Priemer: 396 cm
Výška (cm): 251 cm
 675528
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť