Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tristar DF-6502 Bio ethanol krb Tristar DF-6502 Bio ethanol krb
 vnútorné i vonkajšie použitie tvrdené sklo TRISTAR DF-6502 je prenosný krb s bio-ethanolovými horákmi, ktorý je určený ako pre vnútorné, tak pre vonkajšie použitie. Je vyrobený z kvalitných kovových materiálov, horák je nerezový. O bezpečnosť sa stará tvrdené bezpečnostné sklo o priemere 5 mm. Balenie obsahuje tiež prístroj na uhasenie ohňa. Rozmery: 34 x 17 x 16 cm sklo: 34 x 16 x 0,5 cm Hmotnosť: 1,9 kg Horí na biolieh (bioetanol), ktorý možno zakúpiť v bežnej maloobchodnej sieti. 1 liter cca 4 Eura. Spotreba 1 l na cca 2-3 hod. Výkon cca 1 kW. Umiestnenie: voľne stojace či stolný bio krby - bez inštalácie, stolové a voľne stojace bio krby možno postaviť kdekoľvek v horizontálnej polohe.
0,0 0
30
4Home Bytové doplnky a dekorácie Biokrby a krby Tristar DF-6502 Bio ethanol krb

Tristar DF-6502 Bio ethanol krb

Tristar DF-6502 Bio ethanol krb

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • vnútorné i vonkajšie použitie
  • tvrdené sklo

TRISTAR DF-6502 je prenosný krb s bio-ethanolovými horákmi, ktorý je určený ako pre vnútorné, tak pre vonkajšie použitie. Je vyrobený z kvalitných kovových materiálov, horák je nerezový. O bezpečnosť sa stará tvrdené bezpečnostné sklo o priemere 5 mm. Balenie obsahuje tiež prístroj na uhasenie ohňa.

 

Rozmery:

  • 34 x 17 x 16 cm
  • sklo: 34 x 16 x 0,5 cm

 

Hmotnosť: 1,9 kg

 

Horí na biolieh (bioetanol), ktorý možno zakúpiť v bežnej maloobchodnej sieti. 1 liter cca 4 Eura. Spotreba 1 l na cca 2-3 hod. Výkon cca 1 kW. Umiestnenie: voľne stojace či stolný bio krby - bez inštalácie, stolové a voľne stojace bio krby možno postaviť kdekoľvek v horizontálnej polohe.

 601572
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť