Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tristar DF-6510 Bio ethanol krb, čierna, Tristar DF-6510 Bio ethanol krb, čierna,
 vnútorné i vonkajšie použitie tvrdené sklo Bio ethanol krb Tristar DF 6510 - kovová základňa, nerezový horák an bio-etanol, tvrdené bezpečnostné sklo 5mm, hasiace zariadenia, vnútorné i vonkajšie použitie. Fascinujúce plamene a elegantný dizajn! Možno ho postaviť kdekoľvek vďaka svojim kompaktným rozmerom, či už v obývacej izbe alebo v spálni. Svojím elegantným dizajnom sa perfektne hodí do akéhokoľvek moderného prostredia. Vďaka tvrdenému 5 mm sklu a samozahasujúcemu efektu je bio krb bezpečným spôsobom ako si užiť pohľad na horiace plamene. Rozmery: 60 x 30 x 45 cm sklo: 45 x 30 x 0,5 cm Hmotnosť: 6,8 kg Horí na biolieh (bioetanol), ktorý možno zakúpiť v našom obchode. Spotreba 1 l na cca 2-3 hod. Výkon cca 1 kW. Umiestnenie: voľne stojace či stolný bio krby - bez inštalácie, stolové a voľne stojace bio krby možno postaviť kdekoľvek v horizontálnej polohe.
0,0 0
68
4Home Bytové doplnky a dekorácie Biokrby a krby Biokrby Tristar DF-6510 Bio ethanol krb, čierna,

Tristar DF-6510 Bio ethanol krb, čierna,

Doprava zadarmo

Tristar DF-6510 Bio ethanol krb, čierna,

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • vnútorné i vonkajšie použitie
  • tvrdené sklo

Bio ethanol krb Tristar DF 6510 - kovová základňa, nerezový horák an bio-etanol, tvrdené bezpečnostné sklo 5mm, hasiace zariadenia, vnútorné i vonkajšie použitie.

Fascinujúce plamene a elegantný dizajn! Možno ho postaviť kdekoľvek vďaka svojim kompaktným rozmerom, či už v obývacej izbe alebo v spálni. Svojím elegantným dizajnom sa perfektne hodí do akéhokoľvek moderného prostredia. Vďaka tvrdenému 5 mm sklu a samozahasujúcemu efektu je bio krb bezpečným spôsobom ako si užiť pohľad na horiace plamene.

 

Rozmery:

  • 60 x 30 x 45 cm
  • sklo: 45 x 30 x 0,5 cm

 

Hmotnosť: 6,8 kg

 

Horí na biolieh (bioetanol), ktorý možno zakúpiť v našom obchode. Spotreba 1 l na cca 2-3 hod. Výkon cca 1 kW.

 

Umiestnenie: voľne stojace či stolný bio krby - bez inštalácie, stolové a voľne stojace bio krby možno postaviť kdekoľvek v horizontálnej polohe.

Farba: čierna
Gramáž: 0 g/m2
Materiál: nerez + sklo
Veľkosť:
 601568
Zdieľať
tristar0

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť