Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný, 50 x 30 cm Vankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný, 50 x 30 cm
Vankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný. Trpíte bolesťmi krčnej chrbtice? Vedľa dôsledkov sedavého zamestnania, nedostatku pohybu a iných nešvárov modernej doby môže byť na vine aj Váš vankúš. Ak spíte na niekoľko rokov starom a zľahla kúsku, je čas na zmenu.Pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Vankúš anatomicky profilovaný - pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú "hrču", ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že Vám táto "hrča" bude prekážať, skúste vankúš neprofilovaný, taktiež z radu VISCOPUR.Vankúš je obalený poťahom s výťažkami Aloe Vera. Poťah je snímateľný a možno ho ľahko vyzliecť pomocou zipsu a prať v práčke. Aloe vera znamená úplne nový koncept spania a bývania. Blahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera majú pozitívne účinky na ľudské zdravie, najmä pokožku. Zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a navyše sa môžu pochváliť antibakteriálnym efektom.
5,0 2
19
4Home Bytový textil Vankúše a prikrývky Zdravotné vankúše Vankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný, 50 x 30 cm

Vankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný, 50 x 30 cm

Vankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný, 50 x 30 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisVankúš z pamäťovej peny s Aloe vera, profilovaný. Trpíte bolesťmi krčnej chrbtice? Vedľa dôsledkov sedavého zamestnania, nedostatku pohybu a iných nešvárov modernej doby môže byť na vine aj Váš vankúš. Ak spíte na niekoľko rokov starom a zľahla kúsku, je čas na zmenu.
 
Pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Vankúš anatomicky profilovaný - pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú "hrču", ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že Vám táto "hrča" bude prekážať, skúste vankúš neprofilovaný, taktiež z radu VISCOPUR.
 
Vankúš je obalený poťahom s výťažkami Aloe Vera. Poťah je snímateľný a možno ho ľahko vyzliecť pomocou zipsu a prať v práčke. Aloe vera znamená úplne nový koncept spania a bývania. Blahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera majú pozitívne účinky na ľudské zdravie, najmä pokožku. Zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a navyše sa môžu pochváliť antibakteriálnym efektom.

Farba: biela
Rozmery vankúša: 30 x 50 cm
Veľkosť: 50 x 30 cm
Výška (cm): 10 cm
 217973
Zdieľať
viscopur

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť