Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Melaminová sada misek Melaminová sada misek
 sada 4 misiek a 4 tanierov veľmi odolný materiál, ktorý sa nerozbije moderný hranatý dizajn Veľká melamínová sada, ktorá sa stane súčasťou každého vášho dňa. Štyri taniere a štyri misky vás nadchnú nielen svojou praktickosťou, ale aj príjemným kvetinovým motívom. Vďaka melamínové úprave je riad takmer nerozbitné, napriek tomu veľmi ľahké. Sadu oceníte nielen v domácnosti, pri každodennej príprave jedla, ale aj pri grilovaní a posedenie na záhrade. Dôstojne nahradí vaše riad z keramiky alebo porcelánu, o ktoré sa toľko bojíte. Buďte si istí, že melamínovou sadu len tak niekto nerozbije. Dodávame sadu 4 tanierov (21,5 x 21,5 cm) a 4 misiek (15,5 x 7,5 cm). Riad nie je vhodné do mikrovlnnej rúry.
0,0 0
0
4Home Dárky Melaminová sada misek

Melaminová sada misek

Melaminová sada misek

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada 4 misiek a 4 tanierov
  • veľmi odolný materiál, ktorý sa nerozbije
  • moderný hranatý dizajn

Veľká melamínová sada, ktorá sa stane súčasťou každého vášho dňa. Štyri taniere a štyri misky vás nadchnú nielen svojou praktickosťou, ale aj príjemným kvetinovým motívom. Vďaka melamínové úprave je riad takmer nerozbitné, napriek tomu veľmi ľahké. Sadu oceníte nielen v domácnosti, pri každodennej príprave jedla, ale aj pri grilovaní a posedenie na záhrade. Dôstojne nahradí vaše riad z keramiky alebo porcelánu, o ktoré sa toľko bojíte. Buďte si istí, že melamínovou sadu len tak niekto nerozbije. Dodávame sadu 4 tanierov (21,5 x 21,5 cm) a 4 misiek (15,5 x 7,5 cm). Riad nie je vhodné do mikrovlnnej rúry.

 900233K1
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť