Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Veľká silikónová sada na pečenie 4Home Veľká silikónová sada na pečenie
 4dielna silikónová sada Vám poskytne všetko, co potrebujete na tradicné pecenie. Velký silikónový val Vám ponúkne neocenitelný prostor pre dôkladné rozválanie cesta. To dosiahnete so silikónovým valcekom, kterého držadlá si môžete nastavit podla Vašich potrieb. Vykrájané sladkosti položíte na silikónovú podložku, ktorá nahradí papier na pecenie. A mašlovackou potriete žltkom. Vdaka silikónovej úprave nemusíte sypat múkou pracovnú plochu, ani cesto na válanie, všetko má neprilnavý povrch. Silikón je odolný proti vysokým teplotám a nepohlcuje pachy. Títo pomocníci sú lahkí a velmi skladní. Všetko je lahko umývatelné. Odolajú teplotám od - 40 °C do + 230°C. Rozmery: val 47 x 57 cm, podložka 37 x 27 cm, valcek 43 cm s rukovätou, mašlovacka 20 cm.
4,0 62
9
4Home Kuchyňa a jedáleň Pečenie Silikónový riad 4Home Veľká silikónová sada na pečenie

4Home Veľká silikónová sada na pečenie

Výpredaj

4Home Veľká silikónová sada na pečenie

Dostupnosť: Vypredané

Popis 

4dielna silikónová sada Vám poskytne všetko, co potrebujete na tradicné pecenie. Velký silikónový val Vám ponúkne neocenitelný prostor pre dôkladné rozválanie cesta. To dosiahnete so silikónovým valcekom, kterého držadlá si môžete nastavit podla Vašich potrieb. Vykrájané sladkosti položíte na silikónovú podložku, ktorá nahradí papier na pecenie. A mašlovackou potriete žltkom. Vdaka silikónovej úprave nemusíte sypat múkou pracovnú plochu, ani cesto na válanie, všetko má neprilnavý povrch. Silikón je odolný proti vysokým teplotám a nepohlcuje pachy. Títo pomocníci sú lahkí a velmi skladní. Všetko je lahko umývatelné. Odolajú teplotám od - 40 °C do + 230°C.

 

Rozmery: val 47 x 57 cm, podložka 37 x 27 cm, valcek 43 cm s rukovätou, mašlovacka 20 cm.

 110333
Zdieľať
a4home

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť