Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vešiak Kameň 7 cm, 2 kusy Vešiak Kameň 7 cm, 2 kusy
Normann Copenhagen predstavuje vešiak Kameň (Stone Hooks) o veľkosti 7 cm. Každý kameň je absolútne unikátna prírodná, pohybuje sa teda vo veľkosti a tvare a prináša prirodzený prvok do Vášho interiéru.Helga I. Sigurbjarnadottir dostal inšpiráciu v jednom z letných dní pri chôdzi na polostrove Snafellsnes na západnom pobreží Islandu. Bolo tam nespočetné množstvo krásnych kameňov, ktoré leštil mora už milióny rokov. Designer bol natoľko inšpirovaný, že pokračoval v práci na tomto prírodnom materiáli a vytvoril dizajn pre rad háčikov.
0,0 0
19

Vešiak Kameň 7 cm, 2 kusy

Vešiak Kameň 7 cm, 2 kusy

Dostupnosť: Vypredané

PopisNormann Copenhagen predstavuje vešiak Kameň (Stone Hooks) o veľkosti 7 cm. Každý kameň je absolútne unikátna prírodná, pohybuje sa teda vo veľkosti a tvare a prináša prirodzený prvok do Vášho interiéru.
 
Helga I. Sigurbjarnadottir dostal inšpiráciu v jednom z letných dní pri chôdzi na polostrove Snafellsnes na západnom pobreží Islandu. Bolo tam nespočetné množstvo krásnych kameňov, ktoré leštil mora už milióny rokov. Designer bol natoľko inšpirovaný, že pokračoval v práci na tomto prírodnom materiáli a vytvoril dizajn pre rad háčikov.

Dĺžka (cm): 12,5 cm
Hmotnosť: 0,42 kg
Materiál: kameň
Počet kusov v sade: 2 ks
Priemer: 7 cm
 102922
Zdieľať
normanncopenhagen

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť