Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vonný olej s vôňou zázračnej broskyne Vonný olej s vôňou zázračnej broskyne
Od pradávna ľudia milujú broskyne kvôli ich skvelej chuti a jedinečné vôňu. Stali sa neodmysliteľnou súčasťou mnohých pokrmov, likérov či parfumov alebo vonných olejov. Nezameniteľná vôňa broskýň naplní váš domov kúzlom ďalekých južných krajín.Tisíce rokov sú broskyne známe ako jedny z najlepších prírodných antioxidantov a majú taktiež blahodárny vplyv na ľudské srdce. Broskyňový vonný olej naplní deň príjemnou vôňou ovocia, ktorá vám dodá potrebný pokoj a pohodu.Esenciálny olej s aromatickými broskyne možno použiť do aromalámp, odparovačov a príp. na savé predmety. Skvele sa hodí aj do kúpeľov a na vykonávanie arómu masážou.Zloženie: vonná esencia + olivový olejNeobsahuje žiadne nebezpečné látky. Nie je kozmetický výrobok.
4,0 1
2

Vonný olej s vôňou zázračnej broskyne

Vonný olej s vôňou zázračnej broskyne

Dostupnosť: Vypredané

PopisOd pradávna ľudia milujú broskyne kvôli ich skvelej chuti a jedinečné vôňu. Stali sa neodmysliteľnou súčasťou mnohých pokrmov, likérov či parfumov alebo vonných olejov. Nezameniteľná vôňa broskýň naplní váš domov kúzlom ďalekých južných krajín.
 
Tisíce rokov sú broskyne známe ako jedny z najlepších prírodných antioxidantov a majú taktiež blahodárny vplyv na ľudské srdce. Broskyňový vonný olej naplní deň príjemnou vôňou ovocia, ktorá vám dodá potrebný pokoj a pohodu.
 
Esenciálny olej s aromatickými broskyne možno použiť do aromalámp, odparovačov a príp. na savé predmety. Skvele sa hodí aj do kúpeľov a na vykonávanie arómu masážou.
 
 
Zloženie: vonná esencia + olivový olej
 
Neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Nie je kozmetický výrobok.

Objem (ml): 10 ml
 594865
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť