Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Gallet ASP 612 Evreux vysávač bezvreckový Gallet ASP 612 Evreux vysávač bezvreckový
Tyčový vysávač Gallet ASP 612 Evreux ponúka veľmi tichú prevádzku a hneď dve funkcie v jednom zariadení. Vďaka premyslenej konštrukcii ho môžete využiť ako klasický malý vysávač do ruky alebo ako tyčový. Je ideálna k upratovaniu všetkých typov podláh, horšie dostupných miest aj omrviniek zo stola. Disponuje podlahovou hubicou s ohybným kĺbom, ktorý poskytuje dostatočný pohyb do všetkých strán. Pohodlie zaistí bezsáčková technológie as čistotou pomôže kvalitný HEPA filter. Všetky nečistoty sa zachytia v zbernej nádobe s objemom 0,8 litra. Pri použití ručnej časti sa ľahko dostanete aj na zle dostupné miesta. Prívodná šnúra o dĺžke 7 metrov dovolí obsiahnuť veľký pracovný priestor. Vysávač je možné rýchlo a jednoducho zostaviť. Uskladniť ho môžete vo vertikálnej polohe, čo vám ušetrí veľa miesta a navyše je ihneď pripravený k použitiu. Vo výbave nájdete aj štrbinovú hubicu a kefku. Vďaka tyčovému vysávači Gallet bude vaša domácnosť ako zo škatuľky.
0,0 0
38
4Home Upratovanie Vysávače Akumulátorové vysávače Gallet ASP 612 Evreux vysávač bezvreckový

Gallet ASP 612 Evreux vysávač bezvreckový

Gallet ASP 612 Evreux vysávač bezvreckový

Dostupnosť: Vypredané

PopisTyčový vysávač Gallet ASP 612 Evreux ponúka veľmi tichú prevádzku a hneď dve funkcie v jednom zariadení. Vďaka premyslenej konštrukcii ho môžete využiť ako klasický malý vysávač do ruky alebo ako tyčový. Je ideálna k upratovaniu všetkých typov podláh, horšie dostupných miest aj omrviniek zo stola. Disponuje podlahovou hubicou s ohybným kĺbom, ktorý poskytuje dostatočný pohyb do všetkých strán. Pohodlie zaistí bezsáčková technológie as čistotou pomôže kvalitný HEPA filter. Všetky nečistoty sa zachytia v zbernej nádobe s objemom 0,8 litra.
 
Pri použití ručnej časti sa ľahko dostanete aj na zle dostupné miesta. Prívodná šnúra o dĺžke 7 metrov dovolí obsiahnuť veľký pracovný priestor. Vysávač je možné rýchlo a jednoducho zostaviť. Uskladniť ho môžete vo vertikálnej polohe, čo vám ušetrí veľa miesta a navyše je ihneď pripravený k použitiu. Vo výbave nájdete aj štrbinovú hubicu a kefku. Vďaka tyčovému vysávači Gallet bude vaša domácnosť ako zo škatuľky.

Farba: fialová
Objem (l): 0,8 l
Príkon: 600 W
 103684
Zdieľať
gallet

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť