Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Vysávač Clean Vac, Marimex Vysávač Clean Vac, Marimex
 zaisťuje prúd vody Čistiaci účinok vysávače Clean Vac zaisťuje prúd vody vodovodného radu zo záhradnej hadice napojenej na hubicu vysávača, podtlakom zvírené nečistoty sa usadzujú v nylonovom sáčku. Vysávač je nezávislý na filtračnom okruhu. Vhodný na zber hrubších nečistôt (listy, hmyz atď) zo dna menších bazénov, vírivých vaní a vodných nádrží. Účinnosť ovplyvňuje tlak prívodu vody a hrubosť nylonového vrecka. Súčasťou balenia je držiak pre napojenie teleskopické tyče a hadicová rýchlospojka.
0,0 0
11

Vysávač Clean Vac, Marimex

Výpredaj

Vysávač Clean Vac, Marimex

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zaisťuje prúd vody

Čistiaci účinok vysávače Clean Vac zaisťuje prúd vody vodovodného radu zo záhradnej hadice napojenej na hubicu vysávača, podtlakom zvírené nečistoty sa usadzujú v nylonovom sáčku. Vysávač je nezávislý na filtračnom okruhu. Vhodný na zber hrubších nečistôt (listy, hmyz atď) zo dna menších bazénov, vírivých vaní a vodných nádrží. Účinnosť ovplyvňuje tlak prívodu vody a hrubosť nylonového vrecka. Súčasťou balenia je držiak pre napojenie teleskopické tyče a hadicová rýchlospojka.

 655223
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť