Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Záhradné lehátko akácie La Manche Záhradné lehátko akácie La Manche
Záhradné lehátko La Manche. Veľmi skladné, pohodlné a rýchlo rozložiteľné záhradné ležadlo pre každého.Akácie, tvrdé drevo, pochádzajúce z rýchlo rastúcich stromov tropických lesov východnej Ázie a južnej Ameriky. Jemná plamenná textúra a olivovo hnedé, až sivohnedé, odtiene s tmavšími pruhmi dávajú nábytku z tejto dreviny krásny teplý vzhľad.Údržba záhradného nábytku:Akácie sa pri správnom zaobchádzaní vyznačuje odolnosťou proti starnutiu a biologickej degradácii. Ak chcete uchovať svoj záhradný nábytok čo najdlhšie v skvelom stave odporúčame použiť čistič záhradného nábytku a pre pravidelnú údržbu ochranný olej.
0,0 0
96

Záhradné lehátko akácie La Manche

Záhradné lehátko akácie La Manche

Dostupnosť: Vypredané

PopisZáhradné lehátko La Manche. Veľmi skladné, pohodlné a rýchlo rozložiteľné záhradné ležadlo pre každého.
 
Akácie, tvrdé drevo, pochádzajúce z rýchlo rastúcich stromov tropických lesov východnej Ázie a južnej Ameriky. Jemná plamenná textúra a olivovo hnedé, až sivohnedé, odtiene s tmavšími pruhmi dávajú nábytku z tejto dreviny krásny teplý vzhľad.
 
Údržba záhradného nábytku:
 
Akácie sa pri správnom zaobchádzaní vyznačuje odolnosťou proti starnutiu a biologickej degradácii. Ak chcete uchovať svoj záhradný nábytok čo najdlhšie v skvelom stave odporúčame použiť čistič záhradného nábytku a pre pravidelnú údržbu ochranný olej.

Farba: hnedá
Hĺbka (cm): 68 cm
Hmotnosť: 11 kg
Materiál: drevo
Šírka (cm): 54 cm
Výška (cm): 180 cm
 675947
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť