Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
LanitPlast SkyLight 4 x 6 záhradný domček LanitPlast SkyLight 4 x 6 záhradný domček
Celoplastové vyhotovenie záhradného domčeka z polykarbonátu (polykarbonát je nerozbitný plast), nie je nutné natierať ani nijako inak povrchovo ošetrovať. Domček nemôže skorodovať, je extrémne ľahký, a preto aj manipulácia s ním je veľmi jednoduchá. Špeciálne jednostranne priesvitná plastová strecha umožňuje, že dovnútra plochou strechy preniká tlmené svetlo, ale von nie je vidieť. Domček dodávame vrátane plastovej podlahy, takže nemusíte betónovať žiadnu podlahu pre domček, domček tak môžete postaviť na akomkoľvek rovnom povrchu. Plast je UV stabilizovaný a na slnku nežltne ani nekrehne, je absolútne odolný proti vplyvu počasia. Jednoduchá prenositeľnosť domčeka do inej časti záhrady, domček aj jednotlivé diely sú veľmi ľahké a tým umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž. Plocha 2,41 m2. Vonkajšie pôdorys š 124 x h 194 cm Vnútorné pôdorys š 108 x h 180 cm Vonkajšia výška domčeku 200 cm, vnútorná výška domčeku je 197 cm Svetlosť dverí 59 x 172 cm
0,0 0
363
4Home Záhrada a hobby Záhradné domčeky a skleníky Záhradné domčeky LanitPlast SkyLight 4 x 6 záhradný domček

LanitPlast SkyLight 4 x 6 záhradný domček

LanitPlast SkyLight 4 x 6 záhradný domček

Dostupnosť: Vypredané

PopisCeloplastové vyhotovenie záhradného domčeka z polykarbonátu (polykarbonát je nerozbitný plast), nie je nutné natierať ani nijako inak povrchovo ošetrovať. Domček nemôže skorodovať, je extrémne ľahký, a preto aj manipulácia s ním je veľmi jednoduchá. Špeciálne jednostranne priesvitná plastová strecha umožňuje, že dovnútra plochou strechy preniká tlmené svetlo, ale von nie je vidieť.

 

Domček dodávame vrátane plastovej podlahy, takže nemusíte betónovať žiadnu podlahu pre domček, domček tak môžete postaviť na akomkoľvek rovnom povrchu.


Plast je UV stabilizovaný a na slnku nežltne ani nekrehne, je absolútne odolný proti vplyvu počasia. Jednoduchá prenositeľnosť domčeka do inej časti záhrady, domček aj jednotlivé diely sú veľmi ľahké a tým umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž.

 

  • Plocha 2,41 m2. Vonkajšie pôdorys š 124 x h 194 cm
  • Vnútorné pôdorys š 108 x h 180 cm
  • Vonkajšia výška domčeku 200 cm, vnútorná výška domčeku je 197 cm
  • Svetlosť dverí 59 x 172 cm

Hmotnosť: 30 kg
Materiál: plast
 703465
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť