Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Eta 7246 žehlička Eta 7246 žehlička
Tradičná žehlička ETA 7246 90000 teraz prichádza v modernej podobe. Žehlička ETA je bez naparovania a iste ju poznáte od svojich babičiek. Teraz je vylepšená nerezovou plochou, ktorá hladko kĺže po všetkých typoch bielizne. Vďaka plynulej regulácii teploty si zvolíte ideálne nastavenie, na teplotu vás upozorní svetelné kontrolky. Žehlička na suché žehlenie nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Vďaka absencii naparovacích systému sa na nej netvorí vodný kameň, ani sa nezanáša. Žehlička je ľahká a držadlo je prispôsobené pohodlnému uchopenie.
0,0 0
38
4Home Upratovanie Žehličky a žehlenie Eta 7246 žehlička

Eta 7246 žehlička

Výpredaj

Eta 7246 žehlička

Dostupnosť: Vypredané

PopisTradičná žehlička ETA 7246 90000 teraz prichádza v modernej podobe. Žehlička ETA je bez naparovania a iste ju poznáte od svojich babičiek. Teraz je vylepšená nerezovou plochou, ktorá hladko kĺže po všetkých typoch bielizne. Vďaka plynulej regulácii teploty si zvolíte ideálne nastavenie, na teplotu vás upozorní svetelné kontrolky. Žehlička na suché žehlenie nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Vďaka absencii naparovacích systému sa na nej netvorí vodný kameň, ani sa nezanáša. Žehlička je ľahká a držadlo je prispôsobené pohodlnému uchopenie.

Farba: červená
Hĺbka (cm): 15,5 cm
Hmotnosť: 1,16 kg
Príkon: 1000 W
Šírka (cm): 13 cm
Výška (cm): 25 cm
 604585
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť