Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4dielna sada pekáčov 4dielna sada pekáčov
 4dielna sada pekáčov Vám pomôže ako s pečením mäsa, tak s prípravou rýb či príloh. Súčasťou sady je hlboký pekáč d35 x š22 x v9,5 cm a plytký pekáč d35 x š22 x v5 cm. Na oba padne jedinečná sklenená aróma pokrývky s ventilom v nerezovom úchyte. Naliate prísady zvoľna prekvapkávajú a pripravovanému pokrmu dodajú jedinečnú arómu. Do každého môžete použiť nerezovú mriežku na pečenie bez tuku. S praktickými veľkými rukoväťami. Materiál: nerez oceľ, dvojité sendvičové dno.
0,0 0
-1
4Home AAAAA QUANTI 4dielna sada pekáčov

4dielna sada pekáčov

4dielna sada pekáčov

Dostupnosť: Vypredané

Popis4dielna sada pekáčov Vám pomôže ako s pečením mäsa, tak s prípravou rýb či príloh. Súčasťou sady je hlboký pekáč d35 x š22 x v9,5 cm a plytký pekáč d35 x š22 x v5 cm. Na oba padne jedinečná sklenená aróma pokrývky s ventilom v nerezovom úchyte. Naliate prísady zvoľna prekvapkávajú a pripravovanému pokrmu dodajú jedinečnú arómu. Do každého môžete použiť nerezovú mriežku na pečenie bez tuku. S praktickými veľkými rukoväťami. Materiál: nerez oceľ, dvojité sendvičové dno.

 100497
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť