Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Vše o nákupe Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

V prípade, že nie ste s tovarom spokojní, môžete ho bez udania dôvodu vrátiť. My vám podľa vášho želania tovar vymeníme alebo vrátime peniaze.

Postupujte týmto spôsobom:

 • Odstúpenie od kúpnej zmluvy vykonáva ten, kto tovar objednal, a to v lehote 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. Prosíme o oznámení telefónneho čísla alebo e-mailu pre rýchle spojenie v prípade nejakej nezrovnalosti.
 • K odstúpeniu od zmluvy môžete využiť aj formulár, ktorý nájdete v sekcii "moje objednávky", "vybavené objednávky". Ten nám vyplnený pošlite e-mailom na adresu reklamace@4home.sk. Ak využijete túto možnosť, bezodkladne vám zašleme potvrdenie o prijatí tohto oznámenia o odstúpení od zmluvy.
 • Tovar zašlite najneskôr do 14 kalendárnych dní
 • Tovar zašlite s obojstranne vyplneným reklamačným lístkom, ktorý nájdete na spodnej časti faktúry alebo so sprievodným listom alebo s výtlačkom formulára Odstúpenie od kúpnej zmluvy. Označte požadovaný spôsob vybavenia odstúpenie od zmluvy (výmena tovaru, vrátenie peňazí).
 • Tovar zasielajte nepoškodený a neopotrebovaný, najlepšie v originálnom obale.
 • Balíček zašlite ako obyčajnú, poprípade doporučenú zásielku. Podací lístok od zásielky si ponechajte ako doklad o odoslaní. Zásielky neposielajte na dobierku, takto poslané zásielky nepreberáme. Vrátené balíky posielajte iba Slovenskou poštou! Zásielky zaslané akýmkoľvek iným dopravcom nám nebudú doručené.
 • Adresa pre zaslanie tovaru späť:
  4home,a.s.
  P.O.Box 200
  Bratislava 3
  830 00
 • Kontakty:
  reklamačné oddelenie: +421 220 512 520
  zákaznícke oddelenie: +421 220 512 520
  e-mail: reklamace@4home.sk
  otázky: servis@4home.sk

Vybavenie odstúpenia od kúpnej zmluvy

 • Vybavujeme v najkratšej možnej dobe, najneskôr do 14 kalendárnych dní od odstúpenia od zmluvy. Upozorňujeme na skutočnosť, že nie sme povinní vrátiť peniaze skôr, než nám bude tovar doručený alebo preukázané jeho odoslanie.
 • V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy formou žiadosti o výmenu tovaru vám novú zásielku zašleme na naše náklady.
 • Ak si prajete vrátiť peniaze, urobíme tak prevodom na účet, prípadne na vašu žiadosť poštovou poukážkou. 4home vrací v tomto v tomto prípade aj náklady na prepravu pôvodnej zásielky z 4home k zákazníkovi. Náklady na prepravu (zaslanie) tovaru od zákazníka do 4home hradí zákazník.
action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť