Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
brúska nožov brúska nožov
 Kuchynské nože pre profesionálov Heathcotes sú vyrobené z kvalitnej martenzitnej nerez ocele. Majú precíznu kužeľovitú čepeľ s veľmi jemnými hranami, ktoré zostávajú dlho ostré a ľahko preniknú do potravín. Všetky typy majú plnú črienku, keď sa oceľ tiahne po celé dĺžke držadla. Nože sú vďaka tomu pevnejšie a odolnejšie. Sú veľmi ľahké, s ergonomickou rukoväťou. Rozmery: olupovací (dĺžka čepele 7 cm), pre šéfkuchára (dĺžka čepele 20 cm), brúska (brusná plocha 19 cm).
0,0 0
4

brúska nožov

brúska nožov

Dostupnosť: Vypredané

PopisKuchynské nože pre profesionálov Heathcotes sú vyrobené z kvalitnej martenzitnej nerez ocele. Majú precíznu kužeľovitú čepeľ s veľmi jemnými hranami, ktoré zostávajú dlho ostré a ľahko preniknú do potravín. Všetky typy majú plnú črienku, keď sa oceľ tiahne po celé dĺžke držadla. Nože sú vďaka tomu pevnejšie a odolnejšie. Sú veľmi ľahké, s ergonomickou rukoväťou. Rozmery: olupovací (dĺžka čepele 7 cm), pre šéfkuchára (dĺžka čepele 20 cm), brúska (brusná plocha 19 cm).

 110456
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť