Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
dámska obuv se stielkou orto comfort dámska obuv se stielkou orto comfort
 Dámské sandále so 4 prackami na suchý zips so stielkou ORTO - AIR. S protišmykovou podošvou. ručne šitý zvršok z mäkčených usní ľahká, pružná podošva Letná vychádzková a prezúvacia obuv s ručně šitým zvrškom z mäkčených usní, špeciálným profilom koženej stielky a veľmi ľahkou a pružnou podošvou splňuje najprísnejšie zdravotné a hygienické hľadiská. Pri jej konštrukcii boly uplatnené poznatky z anatomie a biomechaniky chôdze. Táto pohodlná, zdravotne nezávadná obuv je v dámskom prevedení určena takmer pro celou populáciu, vrátane tehotných žien a diabetikov. Je osvedčená predovšetkým ako letná vychádzková, volnočasová obuv a v čistom prostredí ako obuv prezúvacia, po celý rok. Vlnovkovitý povrch nášlapnej stielky pod chodidlom zabezpečuje jej stále vetranie. Zdravotnú obuv štandardne skladom nedržíme. Je vyrábaná českou obuvnícku firmou až na konkrétne objednávky od zákazníka. Preto je pre túto obuv termín dodania 3 - 4 týždne.
0,0 0
-1
4Home Krása a zdravie Zdravotná obuv Dámska obuv dámska obuv se stielkou orto comfort

dámska obuv se stielkou orto comfort

dámska obuv se stielkou orto comfort

Dostupnosť: Vypredané

PopisDámské sandále so 4 prackami na suchý zips so stielkou ORTO - AIR. S protišmykovou podošvou.

  • ručne šitý zvršok z mäkčených usní
  • ľahká, pružná podošva

Letná vychádzková a prezúvacia obuv s ručně šitým zvrškom z mäkčených usní, špeciálným profilom koženej stielky a veľmi ľahkou a pružnou podošvou splňuje najprísnejšie zdravotné a hygienické hľadiská. Pri jej konštrukcii boly uplatnené poznatky z anatomie a biomechaniky chôdze. Táto pohodlná, zdravotne nezávadná obuv je v dámskom prevedení určena takmer pro celou populáciu, vrátane tehotných žien a diabetikov. Je osvedčená predovšetkým ako letná vychádzková, volnočasová obuv a v čistom prostredí ako obuv prezúvacia, po celý rok. Vlnovkovitý povrch nášlapnej stielky pod chodidlom zabezpečuje jej stále vetranie.

 

Zdravotnú obuv štandardne skladom nedržíme. Je vyrábaná českou obuvnícku firmou až na konkrétne objednávky od zákazníka. Preto je pre túto obuv termín dodania 3 - 4 týždne.

 

 

Materiál: koža
 410842
Zdieľať
ortoplus

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť