Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
detské jedálenské paličky detské jedálenské paličky
 zaručene zjednodušia konzumáciu čínskeho jedla veselý dizajn zaručené zábavné stolovanie Jesť čínske jedlo je skutočne zložité, keď vám z prútika neustále utekajú. Deti by o tom mohli rozprávať! Naučte aj ne jesť jedálenskými paličkami a užívajte si čínske jedlo správnym spôsobom celá rodina. Násadky na paličky sú mäkké, umývateľné, zdravotne nezávadné a veľmi jednoduché na používanie. Silikónové postavičky chlapca a dievčatka sú 6,5 cm vysoké, vhodné do umývačky riadu. V sade dostanete aj krásne paličky z melamínu, alebo k jedlu môžete použiť aj akékoľvek iné paličky.
0,0 0
10
4Home Kuchyňa a jedáleň Pomôcky do kuchyne detské jedálenské paličky

detské jedálenské paličky

detské jedálenské paličky

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zaručene zjednodušia konzumáciu čínskeho jedla
  • veselý dizajn
  • zaručené zábavné stolovanie

Jesť čínske jedlo je skutočne zložité, keď vám z prútika neustále utekajú. Deti by o tom mohli rozprávať! Naučte aj ne jesť jedálenskými paličkami a užívajte si čínske jedlo správnym spôsobom celá rodina. Násadky na paličky sú mäkké, umývateľné, zdravotne nezávadné a veľmi jednoduché na používanie. Silikónové postavičky chlapca a dievčatka sú 6,5 cm vysoké, vhodné do umývačky riadu. V sade dostanete aj krásne paličky z melamínu, alebo k jedlu môžete použiť aj akékoľvek iné paličky.

 500648
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť