Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Kreslo Icon 05, červené Kreslo Icon 05, červené
Kreslo Icon 05Jan Plecháč o kresle Icon 05:"Celý výber jednotlivých ikon postupoval po časovej osi. Chcel som teda set zavŕšiť něčímsoučasným. A pretože som sa celý čas snažil vyberať rôznorodé nábytky, ktoré sa líšili v materiáli, konštrukcii atď., Vybral som kreslo dosť neobvyklé. kreslo Fatboy. Jednalo sa o prevedenie amorfného a stále sa meniaceho tvaru do jednotlivých kriviek drôtené konštrukcie."Sedací nábytok Icon je pokusom zotrieť hranicu medzi vnútorným a vonkajším nábytkom a interiérom aj exteriérom ako takým. Je to pokus o hľadanie kultových príbehov starých foriem v nových súvislostiach. Základnou prioritou bolo nájsť kultové desing a objekty známe širokej verejnosti. Prvý návrh bol Louis stolička. Všeobecne platí, že najznámejšie sú Icon, ktorej charakteristické krivky boli vďačné za tému líniu drôtu.
0,0 0
3640

Kreslo Icon 05, červené

Doprava zadarmo

Kreslo Icon 05, červené

Dostupnosť: Vypredané

PopisKreslo Icon 05
 
Jan Plecháč o kresle Icon 05:
 
"Celý výber jednotlivých ikon postupoval po časovej osi. Chcel som teda set zavŕšiť něčímsoučasným. A pretože som sa celý čas snažil vyberať rôznorodé nábytky, ktoré sa líšili v materiáli, konštrukcii atď., Vybral som kreslo dosť neobvyklé. kreslo Fatboy. Jednalo sa o prevedenie amorfného a stále sa meniaceho tvaru do jednotlivých kriviek drôtené konštrukcie."
 
Sedací nábytok Icon je pokusom zotrieť hranicu medzi vnútorným a vonkajším nábytkom a interiérom aj exteriérom ako takým. Je to pokus o hľadanie kultových príbehov starých foriem v nových súvislostiach. Základnou prioritou bolo nájsť kultové desing a objekty známe širokej verejnosti. Prvý návrh bol Louis stolička. Všeobecne platí, že najznámejšie sú Icon, ktorej charakteristické krivky boli vďačné za tému líniu drôtu.

Farba: červená
Materiál: kov
 700108
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť