Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44 Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44
 Salvador Dalí, katalánsky maliar, prekvapoval vo svojim dieloch kombináciou bizarných snových obrazov s prvotriednym kreslířským a maliarskym prejavom. Jeho osobnosť bola výstredná a oplývala teatrálnymi gestami, ale dnes neodmysliteľne patrí ku každej Dalího stope v histórii umenia. Môcť tak zostať dieťaťom ... Dalí ukázal ako na to. Plagát patrí do série Little Artists (Malí umelci), ktorá hravou formou ponúka otázku: "Ktorým umelcom si chcel byť, keď si bol malý?". Formát A2, papier Hahnemühle PhotoRag 188 g/m2.Zasadené do bieleho dreveného rámu o rozmeroch 55 x 40 cm. Vďaka Poster 44 môžete podporiť nezávislých umelcov kúpi výtlačkov z limitovaných sérií. Ak sa autor nerozhodne inak, tak od každého originálu je vytlačené iba 44 kópií. Ku každému tlače patrí certifikát autenticity s číslom tlače a podpisom autora.
0,0 0
-1
4Home Bytové doplnky a dekorácie Plagáty Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44

Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44

Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44

Dostupnosť: Vypredané

PopisSalvador Dalí, katalánsky maliar, prekvapoval vo svojim dieloch kombináciou bizarných snových obrazov s prvotriednym kreslířským a maliarskym prejavom. Jeho osobnosť bola výstredná a oplývala teatrálnymi gestami, ale dnes neodmysliteľne patrí ku každej Dalího stope v histórii umenia. Môcť tak zostať dieťaťom ... Dalí ukázal ako na to. Plagát patrí do série Little Artists (Malí umelci), ktorá hravou formou ponúka otázku: "Ktorým umelcom si chcel byť, keď si bol malý?".

 

Formát A2, papier Hahnemühle PhotoRag 188 g/m2.
Zasadené do bieleho dreveného rámu o rozmeroch 55 x 40 cm.

 

Vďaka Poster 44 môžete podporiť nezávislých umelcov kúpi výtlačkov z limitovaných sérií. Ak sa autor nerozhodne inak, tak od každého originálu je vytlačené iba 44 kópií. Ku každému tlače patrí certifikát autenticity s číslom tlače a podpisom autora.

Materiál: papier
 502022K1
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť