Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
SIGG NAT Dynamic Red Touch fľašu, 0,75 L SIGG NAT Dynamic Red Touch fľašu, 0,75 L
Novinka s uzáverom Active. Fľaše SIGG s uzáverom Active ponúka nový sofistikovaný systém pre pohodlné pitie. Uzáver obsahuje slamku - fľašu už nemusíte nakláňať. Sigg opäť patrí k tomu najlepšiemu čo v tejto kategórii trh ponúka. Fľaše sú vyrábané z jedného kusu hliníka, bez zvarov. Vnútorný materiál je hygienicky nezávadný a chuťovo úplne neutrálna. Originálny a nezameniteľný dizajn a povestná švajčiarska kvalita. Odporúčame. Vyrobené vo Švajčiarsku. Dočasne vypredané !!! Výrobca: SIGG - Švajčiarsko Modelový rok: 2013 Materiál: hliník, vnútorná vrstva EcoCare Objem: 0.75 l Motív: Dynamic red Touch Technológia: Uzáver Active - 4 polohy 1- Close, 2- Air (vypustenie vzduchu pri perlivých nápojov) 3 - Open (možno piť) 4 - Clean (rozoberateľné pre čistenie)
0,0 0
-1
4Home Kuchyňa a jedáleň Termosky a fľaše na pitie SIGG NAT Dynamic Red Touch fľašu, 0,75 L

SIGG NAT Dynamic Red Touch fľašu, 0,75 L

SIGG NAT Dynamic Red Touch fľašu, 0,75 L

Dostupnosť: Vypredané

PopisNovinka s uzáverom Active. Fľaše SIGG s uzáverom Active ponúka nový sofistikovaný systém pre pohodlné pitie. Uzáver obsahuje slamku - fľašu už nemusíte nakláňať. Sigg opäť patrí k tomu najlepšiemu čo v tejto kategórii trh ponúka. Fľaše sú vyrábané z jedného kusu hliníka, bez zvarov. Vnútorný materiál je hygienicky nezávadný a chuťovo úplne neutrálna. Originálny a nezameniteľný dizajn a povestná švajčiarska kvalita. Odporúčame. Vyrobené vo Švajčiarsku. Dočasne vypredané !!!
 
  • Výrobca: SIGG - Švajčiarsko
  • Modelový rok: 2013
  • Materiál: hliník, vnútorná vrstva EcoCare
  • Objem: 0.75 l
  • Motív: Dynamic red Touch
  • Technológia: Uzáver Active - 4 polohy 1- Close, 2- Air (vypustenie vzduchu pri perlivých nápojov) 3 - Open (možno piť) 4 - Clean (rozoberateľné pre čistenie)

Farba: červená
Objem (l): 0,75 l
 104959
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť