Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sada 3 formiček ze silikonu Sada 3 formiček ze silikonu
 sada 3 kusov nepriľnavým povrchom Praktická sada troch silikónových formičiek na varenie s nepriľnavým povrchom a dlhou životnosťou. Na rozdiel od skleneného alebo kovového riadu sa silikón nerozbije, neodlamuje ani nestráca svoje nelepivé vlastnosť. Formičky dodávame v tvare srdca, kvetiny a kolieska. Formu jednoducho položíte na vašu panvicu a do formy môžete rozklepnout vajcia. Samozrejme môžete tiež urobiť napríklad lahodnej lievance. Prevedenie pokrmu je len na vás.
0,0 0
-1
4Home Kuchyňa a jedáleň Pečenie Silikónový riad Sada 3 formiček ze silikonu

Sada 3 formiček ze silikonu

Sada 3 formiček ze silikonu

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada 3 kusov
  • nepriľnavým povrchom

Praktická sada troch silikónových formičiek na varenie s nepriľnavým povrchom a dlhou životnosťou. Na rozdiel od skleneného alebo kovového riadu sa silikón nerozbije, neodlamuje ani nestráca svoje nelepivé vlastnosť. Formičky dodávame v tvare srdca, kvetiny a kolieska. Formu jednoducho položíte na vašu panvicu a do formy môžete rozklepnout vajcia. Samozrejme môžete tiež urobiť napríklad lahodnej lievance. Prevedenie pokrmu je len na vás.

 110797K1
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť