Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Tefal Ingenio minútka s magnetom na chladničku Tefal Ingenio minútka s magnetom na chladničku
Praktický pomocník pri každodennom varení a pečení. Minútka by mala byť pri ruke v každej kuchyni. Stráži za vás dobu varenia pomocou nastaviteľného časovača, ktorý po skončení nastaveného času zazvoní. Minútku Tefal si môžete vďaka magnetu pripnúť na chladničku, nebude vám nikde prekážať.Technické parametre: Vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien. Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Odolné proti kyselinám, zafarbenie i korózii. Riad i náčinie Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.
0,0 0
-1
4Home Kuchyňa a jedáleň Pomôcky do kuchyne Kuchynské minutky Tefal Ingenio minútka s magnetom na chladničku

Tefal Ingenio minútka s magnetom na chladničku

Tefal Ingenio minútka s magnetom na chladničku

Dostupnosť: Vypredané

PopisPraktický pomocník pri každodennom varení a pečení. Minútka by mala byť pri ruke v každej kuchyni. Stráži za vás dobu varenia pomocou nastaviteľného časovača, ktorý po skončení nastaveného času zazvoní. Minútku Tefal si môžete vďaka magnetu pripnúť na chladničku, nebude vám nikde prekážať.
 
Technické parametre:
  • Vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien.
  • Väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť.
  • Odolné proti kyselinám, zafarbenie i korózii.
  • Riad i náčinie Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium, PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid"), BPA (bisfenol A) ani ftaláty.

Materiál: nylón
 105569
Zdieľať
tefal

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť