Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Zahradné lehátko s opierkami a polstrom Cambridge Zahradné lehátko s opierkami a polstrom Cambridge
Veľká lavica CAMBRIDGE pre tri osoby. Pevná, stabilná lavica na ktorú sa pohodlne usadia aj traja dospelí ľudia. Lavica je ergonomicky tvarovaná a sedenie na nej je tak veľmi pohodlné.Rozmery: 105 x 156 x 65 cmDrevo AKÁCIAJedná sa o tvrdé drevo, pochádzajúce z rýchlo rastúcich stromov tropických lesov východnej Ázie a južnej Ameriky, odkiaľ sa ďalej rozšírilo aj na ostatné kontinenty.Jemná plamenná textúra a olivovo hnedé až šedohnedé odtiene s tmavšími pruhmi dávajú nábytku z tejto dreviny krásny teplý vzhľad.Akácie sa pri správnom zaobchádzaní vyznačuje odolnosťou proti starnutiu a biologickej degradácii.Povrchová úprava záhradného nábytku je vykonaná olejom, ktorý chráni nábytok proti pôsobeniu poveternostných vplyvov a přimořuje povrch na tmavý odtieň.Drevo je prírodný materiál, jeho kresba a sfarbenie je na každom kuse nábytku unikátne.Záhradný nábytok je určený ako pre domáce použitie, tak pre použitie vo verejných priestoroch a je tiež konštruovaný pre trvalé umiestnenie v exteriéri.Starostlivosť o záhradný nábytok, venovaná výrobcom nábytku vo výrobnom závode, nemôže skončiť expedíciou výrobku k zákazníkom po celom svete.Nábytok je vyrábaný tak, aby bol vhodný pre použitie v stredoeurópskych podmienkach, napriek tomu je nutné o neho starať a udržiavať ho.Údržba záhradného nábytku:Ošetrenie nábytku prípravky Golden Care, chráni proti pôsobeniu poveternostných podmienok a navyše mierne přimořuje povrch na tmavý odtieň. Ak chcete uchovať svoj záhradný nábytok čo najdlhšie v skvelom stave odporúčame použiť čistič záhradného nábytku a pre pravidelnú údržbu ochranný olej.
0,0 0
124
4Home Záhrada a hobby Záhradný nábytok Drevený záhradný nábytok Zahradné lehátko s opierkami a polstrom Cambridge

Zahradné lehátko s opierkami a polstrom Cambridge

Doprava zadarmo

Zahradné lehátko s opierkami a polstrom Cambridge

Dostupnosť: Vypredané

PopisVeľká lavica CAMBRIDGE pre tri osoby. Pevná, stabilná lavica na ktorú sa pohodlne usadia aj traja dospelí ľudia. Lavica je ergonomicky tvarovaná a sedenie na nej je tak veľmi pohodlné.
 
Rozmery: 105 x 156 x 65 cm
 
Drevo AKÁCIA
 
Jedná sa o tvrdé drevo, pochádzajúce z rýchlo rastúcich stromov tropických lesov východnej Ázie a južnej Ameriky, odkiaľ sa ďalej rozšírilo aj na ostatné kontinenty.
Jemná plamenná textúra a olivovo hnedé až šedohnedé odtiene s tmavšími pruhmi dávajú nábytku z tejto dreviny krásny teplý vzhľad.
Akácie sa pri správnom zaobchádzaní vyznačuje odolnosťou proti starnutiu a biologickej degradácii.
 
Povrchová úprava záhradného nábytku je vykonaná olejom, ktorý chráni nábytok proti pôsobeniu poveternostných vplyvov a přimořuje povrch na tmavý odtieň.
Drevo je prírodný materiál, jeho kresba a sfarbenie je na každom kuse nábytku unikátne.
Záhradný nábytok je určený ako pre domáce použitie, tak pre použitie vo verejných priestoroch a je tiež konštruovaný pre trvalé umiestnenie v exteriéri.
Starostlivosť o záhradný nábytok, venovaná výrobcom nábytku vo výrobnom závode, nemôže skončiť expedíciou výrobku k zákazníkom po celom svete.
Nábytok je vyrábaný tak, aby bol vhodný pre použitie v stredoeurópskych podmienkach, napriek tomu je nutné o neho starať a udržiavať ho.
 
Údržba záhradného nábytku:
Ošetrenie nábytku prípravky Golden Care, chráni proti pôsobeniu poveternostných podmienok a navyše mierne přimořuje povrch na tmavý odtieň. Ak chcete uchovať svoj záhradný nábytok čo najdlhšie v skvelom stave odporúčame použiť čistič záhradného nábytku a pre pravidelnú údržbu ochranný olej.

Dĺžka (cm): 105 cm
Farba: hnedá
Materiál: drevo
Šírka (cm): 65 cm
Výška (cm): 105 cm
 675944
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť