Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
9-dielna sada hrncov Viseo, Fissler 9-dielna sada hrncov Viseo, Fissler
 9dielna sada Dizajn tejto rady je jednoduchý s vlastnosťami vhodnými pre každého kuchára, vrátane vyhlásených gurmánov. Výtečné použiteľnosť je mimo bežného varenia aj pri pečení v rúre a umývanie v umývacke riadu. Táto séria splna všetky požiadavky na moderné a nadčasové kuchynské riady. Pokrievka z tvrdeného skla - nie je potrebné sa obávať ho vystaviť vyšším teplotám v rúre. Okraj pre ľahké odlievanie umožnuje jednoduché vylievanie omáčok, krému a iných tekutín bez zašpinenia strán hrnca a ďalších nepríjemných škvŕn. Špeciálne vyvinuté SuperThermic dno zaisťuje najlepšiu absorpciu, rozloženie aj akumuláciu tepla. Vďaka tomuto dnu je navyše možné riadu Fissler Viseo použiť pre všetky druhy sporákov vrátane indukčného ohrevu. Sada obsahuje: hrniec  16, 20 a 24 cm so skleneným pokrievkami, kastról 20 cm so sklenou pokrievkou a renlík 16 cm bez pokrievky.
0,0 0
188
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Nerezové hrnce 9-dielna sada hrncov Viseo, Fissler

9-dielna sada hrncov Viseo, Fissler

Výpredaj Doprava zadarmo

9-dielna sada hrncov Viseo, Fissler

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 9dielna sada

Dizajn tejto rady je jednoduchý s vlastnosťami vhodnými pre každého kuchára, vrátane vyhlásených gurmánov. Výtečné použiteľnosť je mimo bežného varenia aj pri pečení v rúre a umývanie v umývacke riadu. Táto séria splna všetky požiadavky na moderné a nadčasové kuchynské riady. Pokrievka z tvrdeného skla - nie je potrebné sa obávať ho vystaviť vyšším teplotám v rúre. Okraj pre ľahké odlievanie umožnuje jednoduché vylievanie omáčok, krému a iných tekutín bez zašpinenia strán hrnca a ďalších nepríjemných škvŕn. Špeciálne vyvinuté SuperThermic dno zaisťuje najlepšiu absorpciu, rozloženie aj akumuláciu tepla. Vďaka tomuto dnu je navyše možné riadu Fissler Viseo použiť pre všetky druhy sporákov vrátane indukčného ohrevu.

Sada obsahuje: hrniec  16, 20 a 24 cm so skleneným pokrievkami, kastról 20 cm so sklenou pokrievkou a renlík 16 cm bez pokrievky.

Elektrika: áno
Farba: strieborná
Indukcia: áno
Materiál: nerez
Ohrev v rúre: áno
Plyn: áno
Počet kusov v sade: 9 ks
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
 101979
Zdieľať
fissler

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť