Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Biokeramický riad, 28 cm Biokeramický riad, 28 cm
 Biokeramický riad je absolútnou novinkou na trhu pre rok 2010. Ide o kombinátu tradičného nepriľnavého povrchu s povrchom keramickým, zaisťujúcim trvanlivosť a dlhodobú odolnosť riadu. Biokeramický materiál pri zahriati neuvoľňuje toxické výpary, neškodí teda Vám, ani životnému prostrediu. Kombinácia veľkej hrúbky hliníka a dvojitého dna zaisťuje dokonalú tepelnú vodivosť pri minimálnej spotrebe energie. Dno je tiež obstarané protišmykovou vzorkou. Riad je odolný vysokým teplotám, nedochádza k jeho deformácii. Dá sa použiť na tieto typy varenia: indukcia, sklokeramika, plyn, elektrika a halogén. Ponúkame v 4 veľkostiach - priemer 24 cm, 28 cm, panvica WOK pr. 28 cm a hranatá panvica.
0,0 0
40
4Home AAAAA QUANTI Biokeramický riad, 28 cm

Biokeramický riad, 28 cm

Biokeramický riad, 28 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisBiokeramický riad je absolútnou novinkou na trhu pre rok 2010. Ide o kombinátu tradičného nepriľnavého povrchu s povrchom keramickým, zaisťujúcim trvanlivosť a dlhodobú odolnosť riadu. Biokeramický materiál pri zahriati neuvoľňuje toxické výpary, neškodí teda Vám, ani životnému prostrediu. Kombinácia veľkej hrúbky hliníka a dvojitého dna zaisťuje dokonalú tepelnú vodivosť pri minimálnej spotrebe energie. Dno je tiež obstarané protišmykovou vzorkou. Riad je odolný vysokým teplotám, nedochádza k jeho deformácii. Dá sa použiť na tieto typy varenia: indukcia, sklokeramika, plyn, elektrika a halogén. Ponúkame v 4 veľkostiach - priemer 24 cm, 28 cm, panvica WOK pr. 28 cm a hranatá panvica.

Materiál: keramika
Veľkosť: 28 cm
 100453
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť